Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna190

mezoterapia bezigłowa kontra cellulit

Polecane posty

Gość gość
Lepiej zrobic VelaSmooth, skutecznie, szybko i bezpiecznie, na cellulit tylko ten zabieg, z gwarancja sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tsk masz racje zabieg VelaSmooth ma certyfikacje skutecznosci pokazywali na CNN, ciekawe gdzie w Polsce mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tsk masz racje zabieg VelaSmooth ma certyfikacje skutecznosci pokazywali na CNN, ciekawe gdzie w Polsce mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Pani Agnieszka Kurpias (na Wałbrzyskiej). Ma duże doświadczenie, świetnie sobie ze mną poradziła, a każdy zabieg u niej kosztuje o wiele mniej niż w każdym innym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uda, robiłam w studio wiosna w kielcach najlepszy zabieg ever jeśli chodzi o walkę z różnymi niedoskonałościami , na miejscu pierwszym cellulit of course :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Ja już jestem po pierwszych zabiegać mezoterapii igłowej na cellulit i jestem mega zadowolona. Cellulit się zmniejszył, jeszcze przede mną 2 zabiegi. Robię to wszystko w Łodzi w klinice Multiclinic https://multiclinic.pl/medycyna-estetyczna/modelowanie-i-ujedrnianie-ciala-oraz-redukcja-cellulitu/zabieg-mezoterapia-iglowa-wspomagajace-redukcje-cellulitu/ ten zabieg jeszcze zwiększa napięcie i elastyczność skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×