Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce chce Piotra

W sobote slub - a dzisiaj dostalam telefon o zdradzie

Polecane posty

To wszysto nie jest takie latwe jak Wam sie wydaje!!!!!!!!!! Nie raz czytałam o zdradach i myslalam ..................to mnie nie dotyczy......moj Piotr jest inny, jedyny,tylko mój, tak tak moj Piotrek - juz nie moj nieee, ale czyj TEJ tej.....................Suki !!! Zawsze myslałam ze jakby mnie zdradzil to mu jaja urwe, zabije...mowilam mu to nawet niedawo hehe, a teraz co, rycze Ja, taka silna, jestem wrakiem w tej chwili... :( TAK MI CIĘŻKO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemjemjem
Przecież to jest prowokacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakaaaaaaaaaaaal
:D o rany jak mu smutno .... 2 dzieciaki na utrzymaniu ....... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z ta dziewuchą przez tel. ale tylko chwile, wlasciwie to zadna to była rozmowa. To ona mnie powiadomila o tym fakcie. Po prostu przedstawila sie i powiedziala ze jest w ciazy z Piterem i wie o naszym slubie w sobote i tyle, a na koniec walnęła coś w stylu ze reszte szczegułów to niech mi wytlumaczy Piter i sie rozlaczyla........ (dziwne było dla mnie to, dopiero teraz sobie to uswiadomilam, ze nazwala go Piter, bo ze znajomych do niego tak nikt nie mowi i ja rowniez.) Widocznie picz tak do niego mowiła. Własciwie to nie mam pewnosci czy to jego dzieci. Ale Piotr na pewno wiedzial od dawna o tej ciazy i pewnie chcial to ukryc przed slubem a ona koorwa wyczekala moment i tuz przed slubem zadzwonila z nowina............. Ale fakt jest taki ze Piotr sie przyznal do zdrady, takze wszystko rozpieprzył, a nasz zwiazek to tylko głupie wspomnienie...............:( ide sie znowu napić , pomaga chwilowo!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumburakk
wlasnie mialm ci to napisac, ze nick nie pasuje do tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tam wyzej pisal ze to PROWOKACJA!!!!!!!!!!!!!! Wszystko bym oddała zeby to sie okazalo prowokacją, nawet ta whisky ktora sie teraz upijam..............drin za drinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumburakk
dziewczyno, nie pij za duzo, b bedziesz miala strasznego kaca. idz lepiej na dyskoteke z przyjaciolka i sie wyszalej. to samo zrob jutro, zeby nie myslec o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaXXX
Niezle Ci idzie pisanie po pijaku - ani jednego byka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertz123
najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że "masa ludzka" wierzy w te bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×