Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda084

GŁĘBOKIE GARDŁO która z Was opanowałą już tę technikę??

Polecane posty

Gość Grzeesiek
Bardzo ważny temat z punktu widzenia sfery seksualnej między kobietą, a mężczyzną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
no i znowu cisza co sie znowu z wami dzieje ? czy nie kochacie swoich mężczyzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że tak jest
Bardzo pożądana sprawa przez facetów, niestety kobietki trochu na to krzywo patrzą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMichalll
Dziewczyny czego obawiacie się w technice głębokiego gardła?? może podyskutujemy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcoVanBasta
Czyż to tak nudny temat, że nie chcecie się wypowiadać ?? Nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat.........
ja sie obawiam ze zwymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMichalll
a czy tą obawe opierasz na jakiejś praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat.........
tak, na takiej ze momentami miewam odruch wymiotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMichalll
nie przejmuj się tak, powiedz o tym partnerowi, że jeszcze potrzebujesz czasu i chcesz to wićwiczyć żeby narazie nie liczył na końcowy efekt...na to potrzba dużo czasu i odruch wymiotny jest do opanowania, jeśli chcesz to osiągnąć i masz wyrozumiałego partnera do dacie radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat.........
on o tym wie i rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMichalll
no to super:) a Ty chcesz mu to zrobić?? tzn czy jesteś już przkonanan do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
taaaa no i znowu cisza jak by wszyscy zwolennicy GG wymarli . To juz zadna dziewczyna nie chce pogdadc o tym jak dba o swojego mena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
cicho jak w kościole a mi żona nie chce robic glebokiego gardla nawet nie chce o tyk gadać mowi ze ona sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
Z żalu zrobiłem GG kilku kumplom z pracy i poczuli się zadbani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
hahaha ale smieszne ze sie ktos podemnie podszywa :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
ten co sie podemnie podszywa chyba musial sam wpasc na ten pomysł w pracy i dogodzić swoim kolegom hłe hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
Ale jestem sprytny i zabawny. Dosrałem podszywaczowi zupełnie jak koledze, któremu podczas robienia lodzika wsunąłem czubeczek języka w cewkę moczową :D hłe hle hle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
ty co sie podemnie podszywasz , dupe po sraniu kolegom z pracy też wylizujesz ??? :-))) Lubie cie zasrańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops ten prawdziwy
w sumie pozartowac zawsze można byle bez przesady , ale polecam na wlasnym nicku , nie warto sie podszywac pod kogos wymysl wiec wlasny i mozemy zartowac, pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops ten prawdziwy
ale co jest tylko my dyskutujemy, mile panie gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda084 do czego jeszcze byłabyś w stanie posunąc się w łóżku, aby zadowolić faceta? (nie odpowiadaj! sama to przemyśl) Szanuj się kobieto. Jest róznica między bardzo przyjemnym dla obojga partnerów, namiętym sexem, a zimną wyrachowaną perwersją. On się z Tobą nie kocha, on Cię po prostu rucha, a Ty na to pozwalasz. Mój mężczyzna za bardzo mnie Kocha i szanuje, aby uprawiać ze mną taki rodzaj sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
chihiro ty moze wogle nie uprawiaj sexu i juz sprawa z głowy a najlepiej tylko powinnas sie modlic i zapaść w celibat a sex to tylko po to żeby dzieci spłodzić , i najlepiej nie wchodz na ta stronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym "głębokiego gardła" od Pani napewno nie wymagał. Sam się dławię po włożeniu sobie palców do ust na głębokość 9 centymetrów, a tymczasem mój penis w stanie erekcji ma długość 16 cm. Niewyobrażam sobie żeby jakaś Pani mogła włożyć go w całości do ust i nie zwymiotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe rozbawiłeś mnie pops, czy jak ci tam. Widzę, że jesteś bardzo ograniczony, skoro dla Ciebie jeśli kobieta się szanuje i nie pozwala na wszystko w łóżku, nie pozwala na upokorzenie, to już tylko do zakonu się nadaje. Ja z moim narzeczonym mamy świetne życie sexualne, uwielbiamy się kochać. Nasz sex jest pełen ognia i namiętności, ale są pewne granice. Często rozmawiamy ze sobą o wyuzdanym wulgarnym sexie i on nie potrafiłby w taki sposób tego robić. Bo darzy mnie szacunkiem i wielkim uczuciem i chce się ze mną kochać, a nie mnie rżnać jak jakąś dziwkę. Chce czuć ciepło, bliskość mego ciała, a nie tylko swojego penisa w którejs z moich... otworów. Sex nie jest tylko doprowadzeniem się nawzajem do orgazmów, ale aktem ogromnej bliskości, czułości. Jesli u Was tak nie jest to mi po prostu Was szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaa25
u nas jest tak jest, ale jedno nie wyklucza drugiego. :P gg i inne perwersje są od święta :P tak zeby się nie znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
chichiro czy jak tam ci. mamy rozumiec ze ty z twoim kochajacy cie narzeczonym tylko na klasyku jedziecie? łooo hetero zazdroszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniokrattt następny ograniczony... Widzę, że dla Ciebie pozycja pełna namiętności i ognia, w ktorej czuje się bliskość partnera to tylko klasyczna. Brawo! :D Dla Ciebie sex to tylko rytmiczne wkładanie i wyjmowanie członka z kobiety. Może jeszcze dojrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
jeśli mam już bawić się w szczegóły to zawsze wolałem męskie dooopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×