Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda084

GŁĘBOKIE GARDŁO która z Was opanowałą już tę technikę??

Polecane posty

Gość Magda084

Cześć!! Chodzi mi o to czy kiedyś próbowałyście tak pieścić oralnie faceta by zmieścić całego członka w gardle?? Ja właśnie zaczynam opanowywać tą technikę. Podobno po opanowaniu odruchu wymiotnego nie jest to takie trudne!! Ale trzeba być cierpliwą. Wiem, że wymaga ćwiczeń i specjalnej pozycji. Leży się na plecach, a głowa zwisuje odchylona do tyłu z brzegu łóżka by linia ust z liną gardła ułożyła się pod kątem prostym. Podobno faceci(mój na 100%) umierają z podniecenia na widok, że cały członek mieścimy w środku, a gardło dostarcza nizwykłych wrażeń czuciowych, drugim plusem jest to, że wytrysk następuje poniżej lini języka więc nie czujesz smaku spermy wszystko wpływa odrazu do żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki apart przełykowy normalnie ze mi do żołądka sięga :classic_cool: serio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda084
Przepraszam mój błąd "zwisa" oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potrafię
bez zwisywania, a ostatnio jak miałam go w gardle to zaczęłam przełykać ślinę - myślałam że mi chłop zemrze na zawał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda084
Już widzę, że odpowiedzi są ironiczne, czyli pewno nie znajdzie się tu nikt kto miał doczynienia z tą techniką. Pewno dla każdej z Was znowu to coś nie do przyjęcia, szkoda, bo faceci się przy Was zanudzą w łóżku...(ja staram sie dać tyle facetowi ile on daje mi, jeżeli zawsze kocha się ze mną w tak cudowny sposób, że nie mam problemu z osiągnięciem orgazmu czemu nie miałabym zaspokoić jego fantazji to chyba zdrowe podejście, on dla mnie robi wszystko) dlatego też chciałam żeby ktoś podzielił się ze mną spostrzeżeniami jeśli tylko miał doczynienia z tą techniką oralu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunett
do storczyka za czesto piszesz o Agnieszce;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potrafię
ja mówię serio! No nie gniewaj się że zażartowałam z tym zwisywaniem :) Ale reszta to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivwa
A po co robic te głebokie gardło :-) lodzik to lodzik,trzeba lizaac ,saac a nie uprawiac walenie w usta.Trzeba miec z robienia lodzika przyjemnsoc a nie obowazek :-)nawet jak sie opanuje ruchy wymiotne przy głebokim gardle i robi sie to super to po co to robic,po to aby facetowi az do tego stopnia sie poddac:-) a czy twoj mzeczyzna autorko wszystko dla ciebie zrobi:-) watpie w to,.chyba,z emasz bardzo małe wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivwa
Takie głebokie gardło to tylko ruchanie w usta,nie ma nic wspolnego z finezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivwa
To tak jakby facet swoj jezor wpychał szybkimi ruchami w cipke jak kutasa a nie lizał,ssał,piescił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potrafię
Jakie ruchanie? Robię to w pozycji na kolanach i to ja sama kieruję ruchem (że tak powiem) i widzę jak to działa na partnera to sama mam odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivwa
Widocznie co niektore z Was maja partnerow ktorzy czesto sie onanizuja i potrzebuja mocnych bodźcow dotykowych ,bo włąsnie tacy mezczyźni lubia głebowkie gardło.Po prosru lubią silniejsze bodźce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potrafię
mój nie ma potrzeby się onanizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivwa
ja to potrafie bardzo sie myslisz,ze twoj facet sie nie onanizuje:-) brum brum brum tak,wiem to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to potrafię
nie mylę się na pewno. Zbyt długo jesteśmy razem (liczy się w dekadach) i zbyt dobrze się znamy. Poza tym to ja jestem tą bardziej aktywną stroną i z większym libido. No ale każdy sądzi wg siebie. No ja już muszę spadać, więc już więcej się dzisiaj nie odezwę. Magda! No nie gniewaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda084
Tak mój facet spełnia moje fantazje, dlatego właśnie chce się tego nauczyć!! To nie są tam jeakieś szybkie ruchy czy piepszenie w gardło jak piszesz on to robi delikatnie i powoli czasem przytrzymuje go dłużej w środku i wdze jak sie wije z rozkoszy a ja masuje go językiem od dołu pozatym ścianki gardła dostarczają niezwykłych bodzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivwa
ja potrafie :-) smiesza mnie takei osoby jak Ty ktore sa pewne czegos,czego do konca nie mzona byc pewnym:-) Mezczyzna,nawet gdy ma usatysfakcjowane zycie seksualne to lubi sie poonanizowac do czego nie lubi sie przyznawac.Mam juz tyle lat,byłam z tyloma mezczyznami w zwiazkach długich i krotkich,ze wiem co pisze. Nie mzona nigdy byc pewnym,ze ktos kogos nie zdradzi i nie mozna byc nigdy pewnym,ze ktos sie nie onanizuje mimo czestego i dobrego seksu. NIGDY NIE MOW NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrika0998
Ale co dacie rady wsadzić do końca tak że wasze wargi dotykają jego brzucha i nie krzusicie się, da sie to opanować i wyćwiczyć?? I jakie to uczucie mieć go tak głęboko?? Mój coś ostatnio o tym wspomina więc wole się poradzić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to wam powiem ze
robie mojemu mezowi od czasu do czasu loda ale na glebokie gardlo raczej sie nie zgodze nie wiem poprostu to odpada chyba glownie ze wzgledu na odruch wymiotny i to slinienie sie zreszta mam spokoj bo on mnie o glebokie gardlo nie prosil nigdy http://www.redtube.com/8289 na filmie widac ze to nie jest łatwo zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miru777
To akurat nie jest prawdziwe głębokie gardło, a tzw "face fucking". A do ślinienia sie to dziewczyny nie przejmujcie sie bo to jest strasznie podniecające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdshjb
Wasi faceci musza miec małe fiuty,ze robicie im głebokie gardło:-) nie ma czym sie chwalic,ze facet ma małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda084
głębokie gardło można zrobić przy normalnym penisie 18 - 19 cm właśnie o to chodzi, że penica 10 cm każdy umie sobie włożyć do ust i zniknął by cały, a tu jak sama nazwa wskazuje wchodzi on aż do gardł(przełyku) dlatego iż jest ma więcej niż 15 cm usta mieszszą tylko 8 cm reszte można zmieścić tylko w gardełku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiscie najlepeij go jeszcz
e przełknij:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×