Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda084

GŁĘBOKIE GARDŁO która z Was opanowałą już tę technikę??

Polecane posty

Gość koniokrattt
a co dla ciebie jest wyuzdanym seksem? lod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
Chihiro to ty jestes ograniczona i to we wszystkim, masz dopiero narzeczonego pogadamy kilka lat po slubie , poza tym co ma wspolnego szacunek do kobiety a GG bo cie kompletnie nie rozumiem. Dla mnie tym bardziej skoro kogos kocham to zrobie mu wszystko na co ma ochote bo go wlasnie kocham . Jesli tego nie rozumiesz i mowisz ze zrobienie loda partnerowi ,bo GG to tez normalne w koncu robienie loda, Bo znam kobiety ktore swoim meżom robia tak wlasnie loda bo inaczej nie umieja, i dla nich GG to po prostu normalny sex oralny, żecz wspaniala,to znaczy ze to TY jesteś jakas nie normalna i nie powinnas zabierac w tym temacie zadnego zdania bo sie na tym kompletnie nie znasz . Rob sobie co chcesz ze swoim chloptasiem i nie zagladaj tu wiecej ,kochaj sie tylko dla milosi i robienia dzieci ,jezeli swoj sex nazywasz fascynujacym to ja wam obojgu wspolczuje .i nie drecz nas swoimi purytanskimi pogladami na sex rozumiesz ??? NIE ZAGLADAJ TU WIECEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, sex oralny jak najbardziej, jest bardzo przyjemny, ale nie w taki sposób, że kobieta traktowana jest jak kawał mięsa z otworem ssąco liżącym. Zgodzę się również z tym, że dla Kochanej osoby zrobi się wszystko o co poprosi. Ale Kochająca osoba, nie traktuje Kochanej osoby jak szmaty i nie !namawia! do tego rodzaju pieszczot:D Gdyby mężczyzna kazał kobiecie klękać przed nim i pieścić go oralnie, a później chciałby zostawić nasienie na jej twarzy, to powinna się zgodzić, bo go kocha tak? A czy ten mężczyzna kocha tą kobietę? Nie! Nie szanuje jej i traktuje jak szmatę. A wchodzić tu będę bo mam taką ochotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
Mowilem ci nie zagladaj już tu wiecej . Skoro twierdzisz ze wytrysk na twarz lub do buzi kobiety to ponizenie . Idz do klasztoru , nudzisz mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
ty jakas chora jestes a jaka roznica lezeć obok i robic loda a kleknąć przed nim i robić loda a lizanie kobiety to w jakiej pozycji jest uwłaczające dla mężczyzny? :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
widac dla ciebie sex to moze ale po bozemu a jak w jakijs innej pozycji to juz ponizenie zostan zakonnica ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
nudna jestes z tym ,,żalem,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
Kto sądzi że Chihiro nudzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo stara mężatka
Nie mogę pojąć tej gadki o tym że głębokie gardło czy też lodzik w pozycji klęczącej to poniżenie i inne pierdoły. No pewnie, gdybym się nie godziła a on mnie na siłę, to na pewno bym się wkurzyła i mogłabym ugryźć ze złości :P Ale ja jedno i drugie robię sama z siebie (mąż nigdy mi nie kazał) bo tak uwielbiam. Mało tego: ja w ten sposób czasami dostaję orgazmu. Może jest mi łatwiej bo nie miewam odruchu wymiotnego. Więc dlaczego mam sobie odmawiać tej przyjemności? Dla głupiej gadki o poniżeniu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
ot co, szczera wypowiedź , jesli obojgu sprawia to przyjemność t w czym problem chihihihihiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
no ale chihhihiro twierdzi ze robienie loda na kolanach albo glebokie gardlo ,toż to straszne ponizenie, no cóż skoro tak mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amantedelcane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip
Napiszę tak... Może i mnie ktoś za moją wypowiedź zjedzie, ale prawda jest taka: Żadna SZANUJĄCA się kobieta nie robi czegoś takiego. Jest różnica, kiedy w trakcie 5 minutowego robienia loda raz włoży go sobie trochę do gardła (sama) niż jak robi TYLKO TO przez 5 minut... Po cholerę próbować opanowywać odruch wymiotny - po to on jest, że. Jak chcecie mieć coś w gardle i głębiej zróbcie sobie gastroskopię. Miałem miesiąc temu i nie polecam... Jestem facetem, mam kobietę i nigdy bym jej tego nie zaproponował. A tymbardziej ten facefucking. Tych wszystkich skur**synów co tak robią na redtube bym powystrzelał. Panna mu rzyga na faję a jego to kręci... Wiecie co go kręci? Nie to, że dla niego to przyjemne, tylko to że może ją upokorzyć... Ciekaw jestem jakby oni się czuli jakby ich ktoś związał i wyj*bał w gardło...I jeszcze teksty typu "Open mouth fuckin whore" itp... Kręci tio takich chłopakó, co mieli kompleksy i do 18 roku życia nie całowali się z dziewczyną... Połowa filmików wygląda jak gwałty, chociaż panny nie lepsze - za pieniądze to i by się dały w ranę ciętą jechać... PRZEPRASZAM ZA WULGARYZMY. Jeśli zobaczył bym takie coś na własne oczy to gość miałby u mnie przesrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zip - masz racje. lubie robic lodzika mojemu kochanemu i nawet GG ale jako dodatek podczas wzajemnego pieszczenia sie. on troche mnie ja troche jego i tak na zmiane. nawet zdarza sie ze konczy mi w ustach. ale nie chcialabym aby to bylo tylko i wylacznie zaspokajanie faceta. ona patrzy jemy w oczy blagalnm wzrokiem przez kilkanascie minut bo ma juz dosyc. pewnie nie jedna aktorka jest nacpana bo na trzezwo tego nie mozna zniesc. tym bardziej ze sperma ma rozny zapach i smak a murzyni podobno bardZiej intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne podejście
widze że niektóre tu osoby mają bardzo dziwne podejście do sposobu pieszczenia partnera, jakim jest ta technika. Jasne, jeśli kobieta ma zmuszać się do czegoś tylko po to zeby jej facet miał przyjemniść, to nie powinna sie uczyć techniki gg. Mnie nikt nigdy do tego nie namawiał, zawsze sama o tym marzyłam, chciałam być w łóżku najlepsza jaka tylko moge być, pokonywać własne ograniczenia i szlifować swoje umiejętności, a jeśli przy tym moge dać przyjemność ukochanej osobie, to tylko plus. Patrzenie jak on to przeżywa oraz świadomość że opanowałam technike z górenj pułki daje mi nieopisaną satysfakcje. Nie męcze sie, robie to tylko dla siebie i to radze dziewczynom które sie nad tym zastanawiają - rozluźnijcie sie, ekserymentujcie, zaskozycie sie jakie to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne podejście
Dziś zamierzam pokonać kolejne ograniczenie swojego ciała i wcisnąć sobie do pochwy babciny fotel na biegunach. Zapraszam do wspólnych prób, które możemy sobie komentować tu na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
Nagraj to na kamerke i daj na jutube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
nikt nic nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip
Jakaś Pani napisała wyżej, że jak zrobi to swojemu Panu to nigdy od niej nie odejdzie! (W sensie, że to takie wspaniałe, że nie będzie szukał dalej). Pomyśl ile kobiet tak myśli, i na pewno znajdzie się taka, co zrobi to lepiej. ;) Głębokie gardło to chamówa. Porządna kobieta nie robi tego, a tymbardziej nie myśli o tym, żeby się uczyć. gardło jest jednokierunkowe... Gorąco pozdrawiam te z Was, które opanowały już tę technikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip
Poza tym radzę pomyśleć, co jest normalne, a co już nie... Jeżeli moja kobieta ma ochotę na seks w dziwnych pozycjach, seks analny czy lizanie pupki - ok. Ale jak mi wyskoczy z tym, że chciałaby bym ją obrzygał, to przepraszam bardzo... Tutaj nawet wielka miłośc nie pomoże, to jest głupie i tyle. Choćby nie wiem, jak tego chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój facet
na mnie czasem sika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój facet
i gg też niedawno się nauczyłam:) i nie żałuje warto było:P i jeszcze mam ochote kochać się po gandzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
po czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademiczka ...2345
gandzi to narkotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heteroxxxxx
słuchajcie od tego czytania sie podnieciłem i chciałem sprawdzic czy to mozliwe , moze komus sie wydawac ze jestem pedałem ale chciałem wiedzieć co kobieta czuje spóbowałem to z parówka i EUREKA to jest możliwe , po pierwszej próbie udało mi się włożyć całego i nie widzę w tym trudności tak wiec polecam kobietom prób na czyms mniejszym jak paróweczjka, ćiekawe uczucie Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
ale tu nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×