Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda084

GŁĘBOKIE GARDŁO która z Was opanowałą już tę technikę??

Polecane posty

Gość ciekawam
Ogier i Suka, jak wam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
a na co liczyleś ! naiwny!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijaj kalisz
głebokie gardło to tylko jedna z technik oralnych za czym jeszcze szaleją wsi faceci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
No dziewczyny opowiedzcie coś o czym mażą wasi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczennica1
no moj facet tez za tym szasleje, narzie jeszcze nie wypracowalam gardla, dziewczyny pomozcie bo wchodzi caly jak maselkom ale jak wkladam to mam odruch wymiotny czy to normalne? i czy po prostu cwiczyc cwiczyc cwiczyc i bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...
dawno tego nie robilam bo nie mam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha1
HEJ!! To całkiem normalne, że masz odruch wymiotny, ale tak jak napisałaś jedyna rada to ćwiczyć i ćwiczyć gardło w końcu przyzwyczai się i odruch ograniczy się prawie do zera. Warunek jest taki, wsuwaj penisa powoli i tak samo powoli wyciągaj jeżeli szybko go wyciągniesz to odruch murowany. Pozytywne jest to potrafisz go już zmieścić całego tzn że opanowałaś technikę wkładania teraz tylko ten odruch i zobaczysz, że to dla Ciebie też będzie przyjemne tzn w sensie, że komuś dajesz max rozkoszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia vip
Rada dla was dziewczyny!! Odkąd zaczełam robić GG mojemu miśkowi to normalnie nosi mnie na rękach i teraz już mam 100% pewności, że w kwestiach seksu nie myśli o innych i nie szuka spełanienia fantazji gdzie indziej po prostu dałam mu wszystko czego chciał:) On mi też to daje wiec nie mam skrupułów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia vip
No Ok!! A jaki masz z nią problem powiedz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia vip
Przecie jesteś tu anonimowy, piszmy tu wkońcu po to jest to forum, niech inne kobiety też się dowiedzą o tym co siedzi facetom w głowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia vip
No jak chcesz, nie wiem czego się boisz ale twój wybór... a swojej żonie pokaż ten film i powiedz, że to jest twoje marzenie... o ile ma chociaż trochu oleju w głowie zastanowi się zanim odmówi, uwierz mi, że przez nieudany seks można się rozstać choćby się wydawało że nie można bez tej osoby żyć... http://www.youjizz.com/videos/nika-noir---deep-cocked-119497.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia vip
No to dawaj ten adres to jej napisze... tylko powiedz o co Ci chodzi dokładanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczennica1
;-) Tak wierze ci, poniewaz jeszcze nie zrobilam tak naprawde glebokiego gardla dokona to juz mnie to podnieca ten fakt jak on to czuje, wiec zrobienie tego to pewno kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
co taka cisza temat sie wyczerpał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce...
cisza bo dziewczyny podlawily sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilosss
Ten temat to jest rzeka tyle, że dziewczyny się tego boją dlatego wolą nie wypowiadać się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennica1
wcale sie nie boja, choc czasami wola unikac tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilosss
No właśnie to nie lepiej jest porozmawiać i powiedzieć nam dlaczego unikacie tego tematu, jakie są przyczyny strachu przed tym, że nawet porozmawiać się o GG boicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
przecież sex to nie jakies tabu wszyscy go uprawiamy częsciej żadziej i wedle upodobania. Ja ze swej strony mogę powiedziec ze tylko dwa razy dziewczyna zrobila mi gg.Było super Ale wiem jedno to ona musi tego chcieć i miec w tym przyjemność , na siłe i od niechcenia to nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech facet najpierw połknie swoją spermę i powie czy mu smakowało, a p dopiero potem prosi o to swoją partnerkę. Smacznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
Gigana no przecież napisalem ze ,,dziewczyna musi tego chcieć ,, to co sie bulwersujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×