Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda084

GŁĘBOKIE GARDŁO która z Was opanowałą już tę technikę??

Polecane posty

Gość ktoś skądinąd
katrub, co dzień o 1 cm mu się wydłuża mitomańska lafiryndo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij od prostych ćwiczeń, tylko się nie śmiej! weź ogórka (nie banana, bo banan jest zakrzywiony!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś skądinąd i po co ci to chamstwo? chyba że ty juz nie umiesz się ozdywac inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
spoko to prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
a co tu tak cicho jak w kościole ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieejo
a to co tak cicho czy nie ma u nas kobiet lubiacych to robic pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój to co wy musicie
robic w gardle doskonale sobie radzi z cipką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan pikuś
Do oburzonych GG i innymi "świństwami" parę uwag: W klasyku kobieta rozkłada nogi - to już akt uległości, na jeźdźca to kobieta dominuje czyli niedobrze, od tyłu nie wypada, bo to takie zwierzęce itd... Generalnie seks jest nieprzyzwoity, brzydki, pot, wydzieliny, fuj!, nijak się ma do romantycznej miłości. A ja swoją ukochaną poznaję nie tylko po perfumach, ale też po zapachu potu. Jesteśmy ze sobą wiele lat i wiemy że nie w każdej sytuacji człowiek jest śliczny i pachnący. Żadna ilość mydła ani dezodorantu nie zmieni tego, że ci*ka mojej Lubej inaczej pachnie i smakuje po miesiączce, a inaczej np. w połowie cyklu. Wtedy najbardziej kocham ten smak i zapach, a Ona o tym wie !! O wymiotach też będzie; kiedyś po imprezie (wtedy jeszcze narzeczona) rzygała straszliwie, a ja ją głaskałem i podtrzymywałem głowę żeby nie zabrudziła sukienki. Wszystko dlatego że Ją kocham. Los chciał, że pół roku później odwdzięczała mi się podobną przysługą. To akurat nic nie ma wspólnego z seksem, ale z miłością tak, taką na dobre i złe chwile. Całe lata Żonka uwielbiała mnie ujeżdżać, teraz jest po operacji kręgosłupa i nie może niestety. No ale co poszaleliśmy, to nasze. Dlatego próbujcie GG i wszystkiego co przyjemne dla obojga, żeby było co wspominać. A mohery niech gadają, karawana i tak jedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
ot pięknie to ująłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladaaa białaaa
Do Zipa: wspaniale piszesz, wspaniale myślisz A co do tematu to głębokie gardło potrafię chyba od pczątku robienia loda Wkładam całego, przytrzymuję, w górę i wdół i do samego gardła Czasami mam odruchy wymiotne to normalne ale nigdy nie zwymiotowałam imyślę że nie zwymiotuję I poniżeniem dla mnie byłoby gdyby moje Kochanie np powiedziało mi zrób mi loda i ja nic tylko mu robię i pcham do gardła tak że ledwo oddycham Robię mu wtedy kiedy ja mam na to ochotę, nie On I nie jest to zawsze kiedy się kochamy Ja po prostu nie umiem zrobić loda tak, zeby chodż raz nie włożyć go całego a raczej wepchnąć Uwielbiam patrzeć wtedy na mojego Skarba gdy jest mu tak dobrze i uwielbiam gdy mówi potem do mnie "Weźmiesz mi do buzi" To nie jest kurwa rozkaz i to mnie rozbraja, że On prosi :) Seks to uczucie to przyjemność obojga, to oddanie I jeśli ktoś za każdym razem czuje tak, to nie jest żaden brak szacunku dla siebie Jednak sranie, sikanie i żyganie na siebie to sorry, to jest kurwa nienormalne Ludzie a raczej dziewczyny trochę godności Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebokie gardło to odlot
i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zamierzam opanować
tej techniki.....zwykły lodzik wystarczy:) Nie zamierzam sie męczyc...seks ma byc przyjemnościa. Ja mam bardzo wrazliwe gardło....całe szczescie moj facet ma normalego członka i nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie każdy robi co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż mnie nabrała ochota
żeby sobie wsadzić do gardełka Niech tylko skończe pracę i dopadnę moje kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dawać dziewczyny dawać
która jeszcze to potrafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
chyba już żadna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijaj kalisz
głębokie gardło jest fajne tylko wtedy gdy jest na specjalne okazje.. albo inaczej na specjalne okazje najlepsze gardełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł r
Każdy facet o tym marzy ale mało który ma odwagę się do tego przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł r
jak widze te filmiki z linków to gdy pomyśle ze ktos mógłby mi zrobic to naprawde to wymiekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuropush
>> 20:24 >>[zgłoś do usunięcia] Paweł r >> "Każdy facet o tym marzy ale mało który ma odwagę się do tego >>przyznac." Odp.: Tak jak każda kobita fantazjuje o tym, żeby być rżniętą w dwie dziuki, ale dla większości to pozostanie tylko fantazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, ja bym sie swojej dziewczynie nigdy nie spuscil do ust, a tym bardziej do gradla ( w ogole bym nie chcial wkladac jej do gardla), takie rzeczy to mozna robic sukom poznanym na imprezach, ale nie swojej dziewczynie! Jak ja bym sie pozniej z nia calowal ? Zdzirom a i owszem, chetnie, ale potem niech zamkna za soba drzwi bo ja nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kazdy robi, to co lubi, to jest forum publiczne, to wyrazilem swoje zdanie na ten temat :) Czemu odrazu wyzwiska ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuropush
Ależ drogi Tomku, przemawia przez Ciebie egoizm! Nie zastanawiałeś się nad tym, że może Twoja dziewczyna miałaby na to ochotę?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
Albo już komuś to robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihiuggah
Ja lubię robic głębokie gardło zaraz po waleniu w dupę to mnie kręci i mój chłopak to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
ale jesteś wulgarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pops
i jeszcze podszywasz się pod kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safarianka
ja wlasnie jestem na etapie opanowywania tej techniki:) to ja chiclam sprobowac i zaproponowalam facetowi, on sie tylko zaczal smiac i powiedzial, ze dla mnie zrobi wszystko wiec tez posluzy jako obiekt cwiczen:P i juz teraz po kilku razach gdy moge go polknac praktycznie bez problemu widze jak to dziala na mojego faceta:D ale ja ogolnie nie mam w lozku zadnych oporow, no moze poza robienien na sieie kupy czy sikaniem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×