Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryz na mleku

Kto z was ma HULAJNOGE i na niej normalnie jezdzi np. do pracy???

Polecane posty

Gość gość
mam zwykłą Spokey, ale fajnie pomykam po parku :classic_cool: 🖐️ mam 20 lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestolatek
Mam SMJ Sport. Śmigam na obiektach rekreacyjnych. Musi być asfaltowa powierzchnia. Jestem po 40-ste. Ludzie dziwnie patrzą. Nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1981
Mam 34 lata. Od tygodnia jeżdze na Vizari Scooter 200. Z domu do autobusu (1km) i z autobusu do pracy 3km (nie chce mi się przesiadać). Bardzo fajne urządzenie. Można złożyć i wejść spokojnie do autobusu, wszystkie rowery parkują pod biurem, ja parkuje pod biurkiem (brak ryzyka kradzieży), w razie deszczu / burzy / gradu - hulajnoga pod pachę i na najbliższy autobus. Ludzie się czasem dziwnie patrzą ale ja to mam w du eee w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bendek
tylko dziwni ludzie będą się dziwnie patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam hulajnogę Frugal najpierw synowi, a w nie długim czasie później i sobie ;) Syn ma 10 lat, ja mam 35 lat. On ma niebieską, a ja czerwoną. Super sposób na szybkie przemieszczanie się, dobrą zabawę, a od kąt mam ją i ja to tym bardziej bo czas spędzamy razem. Szybka żeby podjechać do sklepu, na pocztę itp. bez korków. Ludzie się patrzą to prawda ale zawsze zaczepiają i pytają gdzie taką kolorową, fajną można kupić :) To chyba się podoba nie! ;) Polecam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianki
od ok 3 tygodni jeżdżę do pracy hulajnogą kółka 160mm I powiem tak. Na początku ludzie się dziwnie patrzą, potem uśmiechają a na końcu zagadują. z 12min na piechotę skróciłem czas do 3,5 minuty. i jest to jedno z przyjemniejszych 3,5 minuty z rana :) daje kopa . Polecam każdemu. nie ma się co wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zancia011989
Mam zwykla hulajnoge ale kupuje z amortyzatorem i mam w nosie co ludzie sobie mysla widzac mnie dorosla na hulajnodze lubie na niej jezdzic od malego i bede jezdzila majac w nosie opinie innycj ludziom zawsze cos nie bedzie pasowalo. Prosze sie nie przejmowac co ludzie powiedza pomysla robmy swoje co lubimy ☺. Pozdrawiam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I super, Polacy to jednak cebula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×