Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprostu super

Wysłałam CV do 20 firm i nikt nawet nie zadzwonił...

Polecane posty

Gość poprostu super

no i co ja mam o tym wszystkim mysleć, zajebiście! i jak tu doła nie załapać!!?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksja2w1
a gdzies wysylala? w odpowiedzi na ogloszenie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu super
no tak! było ogłoszenie, więc wysłałam swoje CV, a niezłe jest to,że wcale nie wysyłałam na jakieś wygórowane stanowiska (chociaż jestem po studiach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczekaj kilka dni
po pewnym czasie na pewno sie ktos odezwie, glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksja2w1
kochana jak kiedys wyslalam 1800cv w odp.na ogloszenia i itak nie znalazłam pracy niektorych nawet nikt nie przeczytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu super
czekam i czekam i nic. no ale trudno, przynajmniej ciepło jest i mogę sobie śmigać rowerkiem całe dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wysłałem pięć
i miałemm pięć telefonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupalalala
"a ja wysłałem pięć i miałemm pięć telefonów" I czego sie kurwa chwalisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka ankaa
ja tez dzis szukalam pracy, wszedzie mowili ze by mnei z checia przyjeli gdyby nie fakt ze studiuje zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszenie
nie jest zle... wbrew pozorom to bylo TYLKO 20 cv kiedys bylam na takim kilkudniowym szkoleniu odnosnie pisania cv i zachowania sie podczas rozmow kwalifikacyjnych (swietne szkolenie!!!!) i tam powiedziano nam ze jesli na 50 !!! wyslanych cv zadzwoni JEDNA firma i zaprosi na rozmowe kwalifikacyjna to oznacza sukces... (jakkolwiek paradoksalnie to brzmi) a jesli jeszcze dodatkowo po tej rozmowie kwalifikacyjnej dostanie sie prace to mowa tu o nieprzcietnym szczesciu i sukcesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to bylo szkolenie dla
nieudacznikow, dlatego tak wam mowili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo ciekawe
bo mój brat, jeszcze w trakcie studiów zaocznych, dostaje telefon chyba na każde CV, które wysyła i jest zapraszany na rozmowę, ba, pracę też dostaje. szczęściarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara30
Ja wysłałam coś koło tego i dzwonią, jakieś telemarketingi, akwizycje, jak pisało w ogłoszeniach przedstawiciel handlowy.W jednej firmie co mi się podobało, przeszłam rozmowę wstępną, potem drugą decydującą i nie zadzwonili.I co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noxxxman
Hahahaha 13 to trochę mało nie sądzisz hahahaha :) w jakim ty świecie żyjesz?? BTW ja średnio na 10 wysłanych cv otrzymuję tel. z 3 max 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stretch
a moze błąd leży w tym, ze wysyłasz na te niewygórowane na stanowiska? może powinnaś spróbowac uderzyć wyzej? wiesz, w mojej firmie tez szukamy pracownika, w ogłoszeniu jest ewidentnie, ze szukamy osoby ze średnim lub zawodowym, do pracy fizycznej i co? 90% cv przysyłanych jest przez panie po studiach a nawet przez panie z dr :o no to chyba logiczne, że im nie odpiszemy ani nie odzwonimy, bo po co ja mam marnowac czas na kogoś, kto sprawa wrażenie, że nei rozumie słowa pisanego :P a tak btw to jak ja szukałam pracy, to na 4 wysłane z 3 mi odzwonili, w jednej firmie zostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyslalam jedno
zadzwonili i od razu dostalam prace. Nie ma regul ;) Ty autorko tez znajdziesz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatree
Ja od 2 miesięcy wysyłam. Dostałam odpowiedzi z 2 i przeszłam rozmowy, dostałam nawet te posady, ale nie wzięłam ich. Bo hm akurat za tą kasę, którą oferowali nie będę dojeżdżać 50 km w jedną stronę. Szukam dalej pracy. Denerwuje mnie to, że praca zgodna z moimi zainteresowaniami jest 50km od mojego domu a ta, którą mogę robić w ostateczności jest praktycznie na miejscu i za 900zł! A ja kurcze już po studiach podyplomowych jestem, więc praca za 900zł to ciut mało. W tamtych 2 dawali 1550zl. Niby super kwota, tylko że 400 z tego pójdzie na dojazdy i w domu nie będzie mnie od 7 do 19 (łącznie z przejazdami). Do kitu to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.l.o.r.i.a.
Znam ten ból.Setki (dosłownie) wysłanych CV,kilka rozmów (z których nic na poważnie nie wyniknęło) i....nic.Cisza.Zaczynam powoli świrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik1
skąd wiesz że je wogóle przeczytali? wysyłaj przez stronkę cv-raport.pl będzie wiadomo kiedy przeczytali i ile razy. ja tak robię i działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta stronka
cv raport to ściema wysłałam przez nią z 10 cv, przyszło potwierdzenie tylko z 2 że przeczytali, a oddzwonili z 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissaaw
A moze wyslals tak jak ja , tez kiedys do ok. 20 firm i cisza... az dostalam maila Prosze o podanie prawidlowego numeru tel, ten podany na CV nieodpowiada :D Jedna cyferka inna byla ... Ale wpadka ;o Prace dostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 20CV, i 0 odpowiedzi, to powinieniesz poperawidz CV moze wpisałes zły nr. telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×