Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

ladykatastrofa@gmail.com Tamari gdzie pracujesz? ja właśnie poszukuję jakiegoś zajęcia w Wawie i niedlugo sie przeprowadzam na stałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. a ciezko znalesc cos konkretnego? ja wysylam cv na jakies stanowiska w admin. biurowej bo mam doswiadczenia troszke w tym, mam nadzieje ze cos fajnego sie trafi. w tym tyg bylam na rozmowie w sephorze ale to chyba nie dla mnie.. za wygodna jestem na stanie 8h dziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaand now i\'m flyyyyyying like an angel to the suuuun tralaaaalaalala la laaaaaala la la laaaaaaaaaaaaa :classic_cool: piosenka mi sie wgrala i sie nie chce odczepic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie idę spać, ale nie chce mi się z Tobą gadać, bo mnie dziś wkurzasz :O Kuraiko ja nie zareagowałam bo go nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś odzwyczailam się od wódki:P kiedyś robiłam z kumpelą 0,5 na dwie i jeszcze do klubu szłyśmy, a teraz jak sobie pomyślę o wódce to mam odruch wymiotny:O już nie te czasy i nie te lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz o tym porozmawiać? :P ja cały tydzień tankowałam na zmianę wino i piwo więc potrzeby jako takiej nie przejawiam, ale jakby ktoś zaproponował to pacierza i alkoholu nie odmawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×