Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość pasztecik
jak każda praca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
mi by mogli płacić za picie piwa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja janosz
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polepszem ciem humora
Gruzin miał niesamowitą chcicę i postanowił kogoś zgwałcić. Położył na chodniku 10 dolarów, a sam schował się a rogiem. Idzie Ukrainiec, widzi 10 dolarów, chce podnieść, ale zauważa Gruzina. Zasłania więc sobie tyłek torbami z zakupami, podnosi banknot i odchodzi. - Sprytny... - myśli Gruzin. Kładzie następny banknot i znów się chowa. Biegnie Rosjanin, widzi 10, nie zwalniając, sprytnym ruchem chwyta banknot i odbiega. - Łowny... - myśli Gruzin. Kładzie następną dziesięciodolarówkę i znika za rogiem. Idzie drugi Gruzin. Podszedł do banknotu, spojrzał, kopnął nogą i poszedł dalej. - Hardy... - myśli Gruzin. Zrezygnowany idzie zabrać swój banknot. Nachyla się... - PODSTĘPNY!!!... Afganistan. Góry. Mały oddział żolnierzy radzieckich został okrążony przez miejscowych partyzantów. Dowódca zarządza: - Musimy zostawić kogoś, kto będzie pozostałych osłaniał. W ten sposób mamy szansę dotrzeć do swoich. Temu kto się zgłosi na chotnika, zostawimy hełm, trzy granaty i automat. Jeżeli trzeba będzie wyprawimy potem uroczysty pogrzeb, damy pośmiertnie odznaczenia bojowe... Ktoś na ochotnika? Zgłasza się Gruzin: - Zostanę ale pod warunkiem, że nie zostawicie mi jednego hełmu i trzech granatów, a trzy hełmy i jeden granat. Zgodzili się, zostawili Gruzina z trzema hełmami i jednym granatem i odpełzli niepostrzeżenie ku swoim. Minęła godzina a nie usłyszeli żadnego wystrzału ani żadnego wybuchu. Zdziwieni wrócili z powrotem, patrzą: siedzi Gruzin, wokół niego pełno broni, mundurów, suchego prowiantu. Opodal siedzą na wpół goli partyzanci a Gruzin mieszając hełmami krzyczy: - Prawo, lewo, góra, dół - kto powie gdzie jest granat? Uczeni z UNESCO postanowili sprawdzić, który naród ma najsilniejsze geny. Wzięli Amerykanina, Francuza i Gruzina, wpakowali do kontenerów i każdemu wsadzili małpę. - Kto zrobi więcej dzieci - ma najsilniejsze geny i wygrywa! Po trzech latach otwierają kontenery i patrzą: Amerykanin - trójka dzieciaków, Francuz - dwójka, a u Gruzina - jedno. - Coś słabiutko, Gruzinie, słabiusieńko... - śmieją sie naukowcy z UNESCO. - Bo mi żeście, popierdółki jedne, samca dali! Umiera stary Gruzin. Przy łożu śmierci siedzi jego wnuk. Umierający mówi: - Kiedyś, gdy umarł Lenin, umarł i leninizm... Kiedy umarł Stalin, umarł stalinizm... - Dziadku Onanie, nie umieraj! ostatnie najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
znowu ze mnie?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
na pewno ze mnie😭 wszyscy sie śmieją z pasztetów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
dlaczego się ze mnie nie śmiejesz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
i kim jesteś?;) bo nawet nie wiem jakiej jesteś płci:D ja się przedstawię pierwsza-jestem kafeteryjnym pasztetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się z Ciebie nie śmieje, bo jak na razie nic śmiesznego nie zauważyłam :) Jestem dziewczyną :) Backspace się kłania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
;)🖐️ idę spałaszować kolacje,na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgrfdhckjncjnsvjsn
\_/ \_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he he he he
Śmiałam się z dowcipów o Gruzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy tylko tzytzyki są ważne
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moich nie chciałeś zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×