Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Alter gościnnie
Tak z całą pewnością coś trzeszczy, ale teraz z innej strony. Hm, dziwne, może też dopadła mnie schiza? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, a ty złoty to też nieźle napierdolone w czaszce masz :D:D:D chooj wam w czoło prymitywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Magdo tesco :D Jarek Ty mi najpierw wytłumacz co to jest, a dopiero potem ja Ci powiem, czy może być używane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesco dla ciebie dla rodziny czyżby był zazdrosny? hmmmmmm ;) to jest pałka analna Alterka 🌻 nigdy się z Nią nie rozstaje :o :) w pracy na spacerku zawsze ma ja przy sobie :classic_cool: musisz z jego zapytać czy Ci ją pożyczy :o :D :D JA bez pytania cudzych rzeczy nie mogę tak sobie brać :o :) chyba mnie rozumiesz :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Jarek wypierdalaj z tego GG, bo za duże korki tworzysz . Miałem się nie odzywać, ale to sprawa wysokiej wagi :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alter gościnnie Jarek wypie**alaj z tego GG, bo za duże korki tworzysz . Miałem się nie odzywać, ale to sprawa wysokiej wagi . JESTEŚ WULGARNY :o :o :) PROSTAK!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Jestem, a tobie chuj do tego. Kapisz? Co za głąb :o. Złoty ile piwek dzisiaj obaliłeś ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Ale ja w sumie jestem debil, musze sie przyznać :o. Tamcia potwierdzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież jarek nie jest na kafe po to aby z nim rozmawiać tylko by podnosić ludzi na duchu. jak? no więc gdy ma się doła, życie się wali, wszystko idzie źle i gdy jesteśmy blisko załamania i prób samobójczych wtedy człowiek sobie myśli: "chwila, mogo być przecież gorzej, mogłem/am urodzić sie jarkiem84. nie moge się zabić bo jesli istnieje reinkarnacja, lub co gorsza Bóg i za kare powróce na ziemie jako ktoś taki?" i ta myśl odnawia chęć do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Dobrze, że kafe ma takich światłych filozofów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek.84 (jarek_84@notowany.pl) skąd wiem, że nie pańskie? - z tej prostej przyczyny, że zarówno alter jak i to znowu ja to takie włóczęgi kafeteryjne - nikt ich nie lubi, nikt nie chce z nimi gadać, nikt ich nie zna... bardzo chcą być zauważenie pierdolisz conajmniej jakby ciebie ktos lubił i chcial z toba gadac chłopcze :classic_cool: ciebie wszyscy znają ha ha ha :o tylko dlatego, ze wiekszosc sie nabiera na to, ze jestes jarkiem_84 :O zegnam oziemble :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek 84 zarzuca mi wcinanie się w rozmowe hahahahahha ale masz akurat racje że mnie na kafe nikt nie lubi. ale jakoś mnie to nie boli...ale ty na pewno potrzebujesz uwagi i rozgłosu skoro od tak dawna siedzisz na kafe i "błyszczysz" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×