Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

jasne zloty :P wierze Ci wybacz , ze zwatpilam w mego Mistrza 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
"zastrzele go albo Ty to zrob" Zbyt drastyczne. Mo偶e oddaj do schroniska. Mo偶e jaki艣 pasztet go przygarnie :P.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jakis Ty wspanialomyslny jareczku ach och idz do tego burdelu, dasz zarobic jakiejs dziwce

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
z艂oty - nie mo偶na ot tak sobie zerwa膰 z przesz艂o艣ci膮 je艣li ca艂e miasto wie, 偶e dana osoba robi loda za piwo Tamarko my艣la艂em, ze wy偶ej si臋 cenisz :o :o :) jak Alterek 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:-O bez komentarza alter schroniska sa przepelnione kulka w leb i po klopocie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Alterek by Ci rozjeba艂 prze艂yk swoim kutasem zjebie, wi臋c lepiej nie prowokuj 馃憚.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
:D spoci艂y mi si臋 piersi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
biedaki:-O ja mysle ze zloty Ci chetnie obciagnie jareczku w ramach przyjazni jaka sie miedzy wami zrodzila na kafe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Taaa Tamcia, i jacy艣 Animalsi nas b臋d膮 艣ciga膰 :o. Chyba, 偶e za艂atwimy odstrza艂 na niego :classic_cool:.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
"spoci艂y mi si臋 piersi" Z艂oty wypierdalaj, wyliza艂e艣 stopki. Piersi s膮 moje :classic_cool:.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie bede calowac moje skalane grzechem usta nie moga dotknac reki Mistrza :classic_cool: ale sie poklonie!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Albo dupcz膮cy Jarek :D.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
:D spoci艂 mi si臋 zadek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Dla mnie dupczenie oznacza czas przysz艂y, a ty ju偶 w tym aspekcie przysz艂o艣ci nie masz zwi臋d艂y flaku :D.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
"spoci艂 mi si臋 zadek" To dzia艂ka Z艂otego. Ja tylko wyj膮tkowy zadek mog臋 ... :classic_cool:.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie bede calowac moje skalane grzechem usta nie moga dotknac reki Mistrza ale sie poklonie!!! tak, Tamarko zr贸b pok艂on i cupnij, otw贸rz szeroko usta i obrabiaj pi贸ra :D :D :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
CO??????????????????????????????????? TYYYYYYYYYYYYYYY SWINIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEDZIESZ SIE SMAZYC W PIEKLE ZLOTY!!!!!!!!!! pozdrowie Cie z nieba masakra:-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
:D znowu spoci艂am si臋, bra艂am 6 razy prysznic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
B艂臋dy to sobie wytykaj chujku przyjacio艂om-alkoholikom z wiede艅skich slums贸w. Ja nie pope艂niam b艂臋d贸w :classic_cool:.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Drogi Jaros艂awie i Z艂otko, zjebie pospolity. Mo偶ecie tylko pomarzy膰 偶eby pi臋kne usta Tamci dotkn臋艂y jakiejkolwiek cz臋艣ci Waszego cia艂a. Tamcia si臋 szanuje, kto wie jakie syfy na tych Waszych n臋dznych cia艂ach s膮. Mo偶e tak nasrane jak w g艂owie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
twoja oferta jest nedzna ostatnio dostalam piwo za buziaka ( zaznaczam w policzek) jarus ci obciagnie za darmo, no najwyzej kebaba mu kupisz :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
S艁OWICZKA znowu spoci艂am si臋, bra艂am 6 razy prysznic. pusie tez spoci艂a艣? CO??????????????????????????????????? TYYYYYYYYYYYYYYY SWINIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEDZIESZ SIE SMAZYC W PIEKLE ZLOTY!!!!!!!!!! Tamarko 鉂わ笍 jak tak mo偶esz mi 偶yczy膰 piek艂a :o 馃槶 ja do Ciebie zawsze ze stoj膮cym sercem ;) :D :D :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
"uuuhuhuhu alterek zacz膮艂 kln膮膰, chyba si臋 zdenerwowa艂" Pierwsze moje s艂owa brzmia艂y "o kufa :o", zaraz jak wyszed艂em z mamusi. Chuj, 偶e nikt nie zrozumia艂 o co biega :classic_cool:.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
"cnotko, tak chcia艂bym zapyta膰 o ten czas przysz艂y Twojego bzykania - rodzice zrzucili si臋 na kobitk臋 czy Tamcia popu艣ci Ci swojej szpary na mitingu?" Trapi Ci臋 co艣 Jaros艂awie :classic_cool:?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
najbardziej szanuje sie jarek od 2 lat stara sie odwiedzic wiedenski burdel ale nie ma odwagi chyba juz impotencja go dopadla:-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Z艂oty nie podniecaj si臋 tak:D Nie uciek艂am z forum.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alter go艣cinnie
Wiesz Jaru艣, dla Niej seks to ludzka rzecz. Ty wida膰 zmieni艂e艣 zdanie w tej kwestii. B臋d臋 Ci臋 wspiera艂 duchowo, oby艣 dochowa艂 czysto艣ci do 艣mierci :D.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×