Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość och ach ech
witam widze coś o pieskach ja jestem w żałobie po mojej suczce husky a była taka cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalam dzisiaj do 11:30:-O az sie zdzwilam, ze stary mi nie powiedzial, ze zalosna jestem co mu sie zdarza jak tak dlugo spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ach ech
Robaczku ten lemurek jest boski.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa lemurek :D wiem :D chciałabym takiego lemurka :( moja koleżanka miała bernardyna i niestety ale zmarł na padaczkę, a ona to widziała. owczarki niemieckie są piękne :) suka mojego wujka w grudniu urodziła 12 takich więc było co przytulać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa tamari 🖐️ oj biedny ty. mojego jamnika na moich oczach tez samochód potrącił. jak szłam na przystanek 4 lata temu, rano 😭 niosłam go do domu, to jeszcze żył. masakra :o współczuję, bo wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam kiedyś jak sąsiadki jamnika przejechał samochód. mózg itd wszystko na wierzchu :( miałam 6 lat, a trauma do dziś :o jak widzę psa koło drogi, na chodniku nie idę, by nie kusić losu. masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, george clooney by się podpisał pod taką petycją :P on miał świnię przez kilkanaście lat :D ps. nie wejdę na tę stronę, bo jak patrzę na cierpienia zwierząt to zaraz ryczę :( trauma :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ach ech
nie chodzi o nawyki ale o to że te psy są hodowane a pózniej katowane zbite na śmierć by zostały zjedzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ach ech
ROBACZKU nie musisz oglądać petycja jest na 1 stronie ---ale to tylko propozycja wię nie namawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże nie piszcie mi o takich rzeczach :( jak o tym nie myślę, to jest ok. ale jak przeczytam to już ryczę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A propos psów, wczoraj na jakimś topie ktoś wrzucił fotki swojego z czasów dzieciństwa. Nie mogłam się napatrzeć :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2a2da46ec09419e.html Robak pytanko mam :) Widziałam na fotkach z psem, że masz taki dywan jaki ja chciałam sobie kupić dawno temu. Jak on się sprawuje? Bo ja zrezygnowałam, bo bałam się, że te długie kudły sie uklepią i będzie brzydko wyglądać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, jeszcze coś ;) Jarek nie zapisywałam sobie Twojego nazwiska. :O Po prostu mam obrą pamięć :) Poza tym Twoje nazwisko jest tak pospolite, ze raczej łatwo je zapamiętać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jesteś ciapowaty :O piesy fajne i te małe i ten dorosły http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7d56edae8e3447f.html a nazwisko oczywiście, że pospolite i łatwe do zapamiętania i nie traktuj jako zniewagę :O ja to Ci nawet zazdroszczę, bo ja ze swoim mam wieczny problem Ciągle muszę pilnować, bo mi przekręcają. Nawet ludzie, którzy mnie długo znją mówią i piszą źle moje nazwisko :O To jest dopiero problem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę taki mały dywan, bo lubię sobie poleżeć na podłodze :P I dla psa też muszę mieć dywanik, bo lubi sobie na grzbiecie pojeździć czasmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobrze! Nie pospolite, tylko łatwe do zapamiętania :O Na jedno wychodzi :P Na podłodze lubię rozprostować kości i pooglądać tv :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran zrobilam kotom foty, ale wkleje potem bo teraz mi sie nie chce:P i wyslalam Ci pytanie na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Tamarka, kotki pooglądamy wieczorem, bo ja też zaraz wychodze :) ja też wolę soczki niż piwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole piwo i dlatego jedno zaraz wypije na sniadanie to do wieczora Tran 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ten dywan jest ładny, ale: a) chujowo się go odkurza b) brudny szybko się robi i trzeba często myć c) kudły się nie przylepiają, to jest plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz cos do warszawy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ustaw sobie status tylko dla znajomych Domi jak tam Twoj poziom cukru? ok wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×