Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

jasne zloty :P wierze Ci wybacz , ze zwatpilam w mego Mistrza 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"zastrzele go albo Ty to zrob" Zbyt drastyczne. Może oddaj do schroniska. Może jakiś pasztet go przygarnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis Ty wspanialomyslny jareczku ach och idz do tego burdelu, dasz zarobic jakiejs dziwce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty - nie można ot tak sobie zerwać z przeszłością jeśli całe miasto wie, że dana osoba robi loda za piwo Tamarko myślałem, ze wyżej się cenisz :o :o :) jak Alterek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O bez komentarza alter schroniska sa przepelnione kulka w leb i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Alterek by Ci rozjebał przełyk swoim kutasem zjebie, więc lepiej nie prowokuj 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D spociły mi się piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedaki:-O ja mysle ze zloty Ci chetnie obciagnie jareczku w ramach przyjazni jaka sie miedzy wami zrodzila na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Taaa Tamcia, i jacyś Animalsi nas będą ścigać :o. Chyba, że załatwimy odstrzał na niego :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"spociły mi się piersi" Złoty wypierdalaj, wylizałeś stopki. Piersi są moje :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede calowac moje skalane grzechem usta nie moga dotknac reki Mistrza :classic_cool: ale sie poklonie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Albo dupczący Jarek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D spocił mi się zadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Dla mnie dupczenie oznacza czas przyszły, a ty już w tym aspekcie przyszłości nie masz zwiędły flaku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"spocił mi się zadek" To działka Złotego. Ja tylko wyjątkowy zadek mogę ... :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede calowac moje skalane grzechem usta nie moga dotknac reki Mistrza ale sie poklonie!!! tak, Tamarko zrób pokłon i cupnij, otwórz szeroko usta i obrabiaj pióra :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO??????????????????????????????????? TYYYYYYYYYYYYYYY SWINIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEDZIESZ SIE SMAZYC W PIEKLE ZLOTY!!!!!!!!!! pozdrowie Cie z nieba masakra:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D znowu spociłam się, brałam 6 razy prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Błędy to sobie wytykaj chujku przyjaciołom-alkoholikom z wiedeńskich slumsów. Ja nie popełniam błędów :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Drogi Jarosławie i Złotko, zjebie pospolity. Możecie tylko pomarzyć żeby piękne usta Tamci dotknęły jakiejkolwiek części Waszego ciała. Tamcia się szanuje, kto wie jakie syfy na tych Waszych nędznych ciałach są. Może tak nasrane jak w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja oferta jest nedzna ostatnio dostalam piwo za buziaka ( zaznaczam w policzek) jarus ci obciagnie za darmo, no najwyzej kebaba mu kupisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁOWICZKA znowu spociłam się, brałam 6 razy prysznic. pusie tez spociłaś? CO??????????????????????????????????? TYYYYYYYYYYYYYYY SWINIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEDZIESZ SIE SMAZYC W PIEKLE ZLOTY!!!!!!!!!! Tamarko ❤️ jak tak możesz mi życzyć piekła :o 😭 ja do Ciebie zawsze ze stojącym sercem ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"uuuhuhuhu alterek zaczął klnąć, chyba się zdenerwował" Pierwsze moje słowa brzmiały "o kufa :o", zaraz jak wyszedłem z mamusi. Chuj, że nikt nie zrozumiał o co biega :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"cnotko, tak chciałbym zapytać o ten czas przyszły Twojego bzykania - rodzice zrzucili się na kobitkę czy Tamcia popuści Ci swojej szpary na mitingu?" Trapi Cię coś Jarosławie :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej szanuje sie jarek od 2 lat stara sie odwiedzic wiedenski burdel ale nie ma odwagi chyba juz impotencja go dopadla:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Złoty nie podniecaj się tak:D Nie uciekłam z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Wiesz Jaruś, dla Niej seks to ludzka rzecz. Ty widać zmieniłeś zdanie w tej kwestii. Będę Cię wspierał duchowo, obyś dochował czystości do śmierci :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×