Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

mi mala za co? ja fanka wawy nie jestem, ale tu mieszkam od urodzenia i wole to miejsce niz jakas wies gdzie sa 2 kina i jeden wiekszy sklep:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wrocisz z tej poradni to napisz co Ci wyszlo moj brzuch w miare ok, dzieki ze pytasz wlasnie szefuncio do mnie dzwonil pytac sie czy bylam u kotow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mi mala jak obserowalam moja siorke w ciazy to stwierdzilam ze niezaciekawie ale niektore sobie chwala ten stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat w lesie bylam tydzien temu mieszkam blisko wody i mam duzo zieleni a z domu wylaze codziennie a Ty mnie nie prowokuj zasrancu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie chce wcale dzieci:) wystarcza mi czyjes, ktore widuje wiesz moja kolezanka ma 27 lat a nie chce dzieci a jej maz marzy o tym, i jest na tyle w porzadku ze jej nic nie narzuca, ale zal mi go troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne zwlaszcze ze nie jem kielbasy czesciej niz 2 razy na rok:-O milego trzepanka jak co dzien Jarusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ale mnie zraniles chyba sie poplacze z zalu ze takie gowno jak Ty ma o mnie takie zdanie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak 😴 a teraz idz sobie strzepac bo widze ze znowu wyladowujesz na mnie swoje frustracje seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gowno mnie obchodzi w co wkladasz swojego chuja dla mnie mozesz nawet w doniczke z ziemia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O miales sie oponowac akurat nie zamierzam klekac bo wygodnie mi sie siedzi i je z lyzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie zaraz wyżera :D samotna pierś kurczaka w curry. a wieczorem ryba w curry :D oby do przyszłej niedzieli i koniec kopenaskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz z ta kopenhaska:-O jest masakryczna i ten szpinak:-O juz wole nic nie jesc brzuch mnie wlasnie boli, przez ten glupi jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest całkiem ok :P nie znasz się tamcia :D :P mam sposób na szpinak. lepszy jest w liściach, ale ja mam rozdrobniony, który bez soli jest ohydny :o toteż jadam go z : czosnkiem, cebulą, pomidorem, pieprzem, papryką ostrą, ziołami prowansalskimi i oregano :D SMAKUJE JAK spagetti :P tzn pachnie tak :) ale spoko. szpinak jeszcze tylko we wtorek i w czwartek i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robak moze sie nie znam wiem za to ze moj organizm tej diety nie toleruje rzygalam na niej 2 razy juz przy 3 dniu i zdychalam prawie dziekuje za taka diete 🖐️ wole juz nic nie jesc przez tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarku, ależ ja się ruszam :D napierdalam na rowerze 1 godzinę dziennie :D i robie abs 8 minutes :D jestem mistrzu :classic_cool: a kopenhaska to jedyny sposób by zmniejszyć mój ogromny i bezdenny jak worek mikołaja żołądek :o potem jak skończę zastosuję diete 1200 kcal :D już czuję, że mi sie preferencje smakowe zmieniają :P chleba nie chce mi się jeść, ale owoce tak. a tu nawet gumy ni hu hu :o jeszcze tylko troszkę. dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ja się zdziwiłam, że ludzie po 2,3 dniu słabo się czuli. jem o jakieś 1500 kcal dziennie mniej jak nie więcej i żyję i mam się całkiem dobrze :D ps. może ja inna jestem ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rzygam po wszystskim:-O robak nie chodzi o kalorie ja moge nie jesc cale dnie i sie czuje ok chodzi o to ze skladniki ktore sa w tej diecie mi szkodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie place za pistacje tylko je kupuja moi starzy nie wiem ile daja i malo mnie to obchodzi:P ide na chwile sie pobawic z kociakami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee kocury juz wlaza na gore po schodach jeden schodek wiekszy od nich:-O glowa mnie rozbolala jakos:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×