Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość do twojej wiadomosci pomarancz
nie lece na paszteta kameche, a czepiam sie tamci bo lubie. a ty co tak czepiasz sie slowika? myslisz ze podlizesz sie przez to jarkowi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamari to gruba krowa
a nogi ma jak gigantyczne serdele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przypominam sobie zebym pokazywala swoje nogi jakiejs jebanej pomaranczy ale rozumiem, ze napisac miozna wszzytsko takze ty dla mnie pomaranczo jestes pokurwionba i obsrana szmata jebiaca sie z psami dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamcia az sie poplulas
z tej zlosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tepa debilko ale nienawidze i nietrawie glupoty i bezpodstawnego zalosnego chamstwa i nie tylko odnosnie mojej osoby ale kazdej i jeszcze ukrytego pod pomarancza bo obrazajaca oisoba nawet nie ma minimalnej odwagi aby pojawic sie pod swoim nickiem rzygac mi sie chce na jebane pomarancze ktore sie non stop tu wpierdalaja i komentuja cudze rozmowy a maja tysiace tematycznych topikow jestesciue namolne niewychowane i zwyczajnie zalosne i nie martw sie ze ja kipie ze zloscu czy chuj wie co, mam wieksze problemy niz takie smiecie jak wy ale swoje zdanie chcialam wyrazic nie ma tu z kim pisac bo wiekszosc osob odeszla wiec bez zalu opuszczam ten topik ku waszej radosci i rowniez za wasza sprawa NA POZEGNANIE CHUJ WAM W DUPY!!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamcia az sie poplulas
straszne i o to chodzilo zebys stad poszla i przestala pierdolic 3 po 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty tepa jestes az zal topik ten zostal stworzonby dla okreslonej grupy osob w tym mnie jesli tobie moja osoba nie pasuje to ty stad powinnas wypierdalac. masz kretynko cale forum na pisanie i nie musisz tu siedziec bo ja nie widze zeby ktos z toba chcial tu pisac z czarnych nickow:) lecz sie a opluc to bym oplula owszem,ale twoja morde bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamcia az sie poplulas
jak to dobrze ze ty jestes taka ostra pisz mi tak dalej. swoimi tekscikami pokazujesz jaka to ty jestes zalosna i dajesz sie prowokowac. i skoro sadzisz zeby mi zalezalo pisac z czarnymi nickami :O to jednak jestes jeszcze glupsza niz sadzilem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujące jest to
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty Jarek nie możesz się zdecydować na jeden konkretny nick? Tamarka nie odchodź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamecha dawny
z tymi girami tamari to prawda:D grube niekształtne jak i cała ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamecha dawny
tamcia ma takie giry ze drwal by nie przerąbał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywacjarea
araidz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamechą
um

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz obsesje na moim punkcie ze sie zawsze pojawiasz jak cos napisze? lecz sie naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×