Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość
Oglądałam dobry film \"4 piętro\" o chorych chłopcach na raka, którzy starają się normalnie żyć. Ten ich tekst mnie wzruszył- nie jesteśmy kalekami, tylko mężczyznami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarku kiedy
oświadczysz się.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarku kiedy oświad
czysz się Tran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze blebleble
pomarańcz spadaj - jarek mi sie oświadczy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek jest głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też ale teraz akurat nie to miałam na myśli jesteś głupi, bo udajesz, że nie wiesz o czym do Ciebie piszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym stylu jaruś nie wie o czym ktoś pisze.... to by pasowało do portretu psychologicznego w ogole zastanawia mnie, czemu wy tutaj tak tylko albo po sobie jezdzicie albo sobie kadzicie, prawie nigdy nie rozmawiacie normalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie były złośliwe uwagi tylko dobre rady :O sillyofme, bo kto się czubi ten się lubi a my tu się wszyscy bardzo lubimy :P poza tym normalne rozmowy są nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak czasem czytam, to aż mdłe :P te wasze żarty no ale tamari nie ma idem sobie 🖐️ bo ze mna pewnie nie bedziecie chcieli gadac 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma inne poczucie humoru :O ja tam mogę pogadać z każdym Jarek siermięgo pytanie było tylko jedno "czy wyrwałeś lachona" a potem była dobra rada tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek kojarzy
mi się z wrzodem na....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O no to pozostaniesz nieuświadomiony w takim razie, bo ja już nie mam siły ani ochoty Ci tego tłumaczyć, jakbyś był debilem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci Jaruś wytłumaczę - nie własną ręką byś sobie musiał robić dobrze, a ustami owego lachona, dlatego łapka by odpoczęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaruś, niekoniecznie jeśli byłby to twój prywatny lachon, zwany twoją dziewczyną/narzeczoną/żoną to by nie schudł TWÓJ portfel mógłby chudnąć ewentualnie WASZ portfel, a to już jest inna bajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy biorąc na ten przykład taką tamari albo nawet mnie zarabiamy na siebie :) o Translate nie mówię, bo jej nie znam na tyle :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×