Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

:D szkoda, że mleka nie możesz pomarańczko. ja nienawidzę mleka, nie pijam wcale. ale dzisiaj wypiłam cały litr :D wlałam szklankę kawy do mleka z lodówki i zrobiło mi się frappe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek, jak to jest ginąć od miecza którym się przez tak długi czas wojowało? Wymachiwałeś tyle czasu na kafe tym scyzorykiem, właziłeś na topy nieproszony, wpierdalałeś się chamskimi odzywkami, wkurzałeś osoby, które tam dyskutowały, rozwalałeś topiki. Jak to jest z drugiej strony barykady? Czujesz tą bezsilność? Możesz sobie pisać co chcesz, a ja i tak będę tu właził, jeśli będę miał ochotę. Nie będziesz zaczynał, nie będzie wymiany zdań. Będziesz zaczynał, to będę deptał tą Twoją świątynię :D. Fajna zabawa, hahahaha ;). I co mistrzu :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alter :D o kurwa, padłam. szczerze mówiąc nie zauważyłam cię do momentu aż napisałeś o przytuleniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alter - jesteś zbyt mały by zepsuć coś więcej poza swoją... hehe reputacją :) przykro mi 30-letni prawiczku - tutaj nikt z Tobą nie rozmawia, co najwyżej się z Ciebie ponabijają, maskotko ;) wracaj do Tamci na GG, ona lubi takie miękkie wacki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"alter sam siebie poniżasz " Musiałem dorównać poziomowi MISTRZA :D. "on pokazuje całą swoją klasę" 😭 jak mogłaś, cóż za sarkazm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś, jesteś wspaniały, musiałem Ci to napisać. Wszystkie kobiety z kafe Cię kochają, co widać jak nadstawiają własną pierś, by CI włos z głowy nie spadł. Jesteś prawdziwym menem. Respekt :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczek ----> gdzie mnie na gazecie znalazłaś? chciałam Ci na maila odpisać, ale się nie dało na logina z podpisu :< no wiesz, na dziarze teraz tego powyższego nicka używam jak coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuraiczko 😭 szukałam w necie ;) bo przez dłuższy czas mnie też nie było na kafe, potem nie czytałam wszystkiego. a jak wróciłam, to ciebie nie widziałam, więc zaczęłam szukać autorki tego zacnego tematu :D a tak, na maila się nie dało napisać, bo zapomniałam go założyć :D ale teraz mam. nawet nie wiem po co :o fajnie, że jesteś 🌻 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeee robal
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serem traci
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham robaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge zdradzic kim jestem
ale bardzo kocham robaczka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×