Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość mylicie sie moi mili....
ta fota wyszla wlasnie od tamari :) uprzedzalam was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedroga pomarańczko. Z tego co się orientuję to jedyną osoba której Tamarii pokazywała jakieś foty była jej koleżanka z reala, którą zna od dziecka i która pisywała jakiś czas temu na kafe. Więc jeśli miały od kogoś wyjść to może od niej, a to by oznaczało, że koleżanka wystawiła Tamarii, czyli zachowała się jak ... Nie dokończę. Ale czy nie można zaufać ludziom, których się zna całe życie? Nie chce mi się wierzyć w takie kurestwo, ale jeśli tak się stało to faktycznie nie można ufać nikomu :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pewnie ćwiczy bezdechy w wannie" Nie żartuj :), stoi na ogrodzie jak każdy porządny krasnal ogrodowy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alter po chvj takie przemyślenia :o :o :o nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty ty sie lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz, że ono dobre? :P Nie jestem sławą na kafe, więc nie ma tragedii. Tylko poczułam się dziwnie "obnażona", jakbym sie nago po osiedlu przebiegła :D Idę do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz złe? :o :o :( Więcej nie wysyłaj żadnych fot :o :o tylko mi żeby były bezpieczne :P ;) nagie hmmmmm..... być nie muszą :P :D Tez jestem mało znany :P ale niech tak zostanie :o :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tran, te zdjęcia albo wklejało kilka osob, albo jedna cwana. " to była raczej jedna osoba :o Nożyczki nie wadziłem Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
Z Waszymi fotami to wczoraj było przegięcie. Lepiej nikomu nie wysyłać żadnych fot i nie podawać żadnych danych, inaczej wyśledzą was na nk i nawet tam nie będziecie mieć życia. Złoty jesteś mało znany? :D a to od kiedy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nożyczki hmmmmmmm... a było takie zdjęcie jakaś czarownica? nie pamiętam :( nie zapiałem :( idę do domu :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być
głupim dając swoją fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ktoś jest
szmata/szmaciarze bez zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to była fota, którą mam na nk to ok - pomyślałabym, że ktoś mnie wyśledził. Ale to było zdjęcie, które dostały 3osoby. ale ok, nie ważne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 osoby to grubo.... :o :o :o :( ja tez mam podejrzenie ale jeślibym się dowiedział kto i tak bym nie dał jej foty na kafe. Kremiku były ktoś Ciebie zdradził :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak krem, prawda. Nie przeżywaj zaś całą noc jak mrówka okres :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że masz to w dupie bo nie ma sensu się takimi bzdetami przejmować. Podziel się z nami swoimi domysłami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×