Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

11:59 [zgłoś do usunięcia] Prawiczek bez wiary (f23prawica@op.pl) Ostatnio mi wracają problemy gastryczne. zgaga , zgaga , gaga gaga :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakich sprawach :o? Co może być wstydliwego w pójściu do lekarza, no może do urologa, albo proktologa, ale w sumie też nie bardzo bo to lekarze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak alter super fachowcy
przystojny urolog zbada ci prostatę :o :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię ryż z warzywkami, jeszcze do tego jakiś pikantny sos 😭. Ale jestem na diecie lekkostrawnej i nie mogę takich pyszności wcinać 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:25 [zgłoś do usunięcia] ALTER Lubię ryż z warzywkami, jeszcze do tego jakiś pikantny sos . Ale jestem na diecie lekkostrawnej i nie mogę takich pyszności wcinać . wszystko wpierdala kiełbasę z majonezem :) :) :) super ostre potrawy :) :) wódę :) :) a co to jest dieta lekko strawna ? :o :D :D :D :D Alter masz wątrobę spier dolona? bierzesz koks????? :o :o lepiej extazy lub zioło :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Alter, to w takim razie polecam rybę pieczoną w piekarniku pod kołderką z warzyw " Domyślam się, żeby najlepiej to była drapieżna rybka np. pstrąg, sandacz, szczupak? Mniaaaam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek no coz niczego innego sie nie spodziewalam przez to co robisz masz juz syf w mozgu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Alter, ja tak robiłam tilapię i solę i też bardzo dobre wyszły" Nigdy o tych rybach nie słyszałem, aż musiałem na google sprawdzić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam niechcacy na owczarka niemieckiego i powiedzialam do niego:czesc, ale TY mokry jestes! bo go poglaskalam po lbie a jakis facet sie na mnie spojrzal jak na wariatke:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z nimi gadam a czasami mowie: opamietaj sie czlowieku!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie olal patrzyl sie na mnie:) a pod kurtka nie widac i tak cyckow:-O LECZ SIE PALANCIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden mnie jakos nie ugryzl:-O psy gryza tylko zlych ludzi takich szmatlawcow jak Ty:D odwal sie w koncu od mojego biustu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nie ugryzł bo psy gryzą tylko złych ludzi a ja jestem dobry i prawy ale i tak mam respekta przed dużymi psami bo mają zęby większe ode mnie wolę głaskać kotki, chociaż podrapały mnie częściej niż psy pogryzły a ty się odwal od mojego mózgu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypad do pracy smierdzielu ja o twoim mozgu pisze rzadko boi jest marny i nie ma o czym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pakujesz jak jakis nawiedzony i faszerujesz sie jakims gownem ogolnie zryty caly jestes:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo o tym pisales, a watpie zeby sie cos zmienilo:-O ooo a teraz sie do dupy przyjebal pakowanie to nei sport dla mnie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×