Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość
Tamaro, nie pamiętam, bo miał trzy różne auta, dziś już nie ma wogóle, bo potrzebował pieniądze, żeby zapłacić za wodę, prąd, gaz, światło, mieszka sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie każę Ci bluzgać bałwanie :O każę Ci przestać mówić brzydko do Tamari 😠 a w ogóle to spać mi się chcę i zwijam zabawki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiały o autach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek opal sie
masz twarz jak buraczek:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazde panstwo jest na innych warunkach Polska jkest uzalezniona od Rosji a oni akurat wodza nas za nos jak chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na mysli wodzenie za nos nasza wspaniala klase rzadzaca ja tam pierdole polityke bo to cos na co nie mam wplywu pomijam glosowanie kiedy wybierasz miedzy niedojebancami a zjebami:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczmy to pierdolenie o polityce nudzi mnie to 😴 pamietaj ze dzisiaj dzien babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ze niby biegasz i pakujesz od paru lat a nadal masz zakwasy powinienes miec doswiadczenie i sie nie przetrenowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakwasy w medycynie sportowej – uszkodzenia tkanki mięśniowej spowodowane nadmiernym obciążeniem podczas wysiłku fizycznego i związane z nimi dolegliwości bólowe pojawiające się 24 do 72 godzin po wysiłku (u osoby nieuprawiającej sportu, po dłuższym wysiłku mogą trwać nawet do 5 dni). nadmierny wysilek palancie czyli wcale nie musi byc to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
Czy ja źle widzę, czy też znikają tu posty Jarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobra dobra - po prostu wyrosłes z tego roweru" na to jeszcze nie odpowiedziałem :classic_cool: nie wyrosłem tylko w wiedniu nie za bardzo jest gdzie jeździć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegać to sobie można nawet po chodnikach i małych parkach a do jazdy na rowerze to się one raczej nie nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×