Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

aaa chyba że tak :O Ja zjadłam mięso właśnie :) i bynajmniej nie przypełzło do mnie ono :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarzyńca :O Do jedzenia nadaje się tylko prosię i kurczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owce sa mieciutkie i puchate, krowy mają fajne, duże i wilgotne oczy, no a konie są po prostu piękne Jak można je jeść? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Nie tknę świadomie nic oprócz wieprzowiny i kurczaka. Bo wiadomo, ze jak kupie coś gotowego to niewaidomo z czego to A tak w ogóle to ja mało mięsa jadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo niewiadomo - ale wybitne zdanie ułozyłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakieś chore pseudoetyczne brednie :O dzięki temu, że jem różne zwierzątka wyrosłem zdrowy i niegłupi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jedz na zdrowie, ja nikomu nie bronię. Tylko ja tak mam, że mnie odrzuca od tego typu mięś. Ale ja to mam po mamie. Kiedyś jakaś tam ciotka dała nam królika to leżał w zamrażalniku, aż w końcu mama go wyrzuciła bo ją obrzydzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzcielka 83
-10 stopni, trochę słońca:). Pojechałam do cichego, pięknego miejsca, było cudnie. Biało jak w opowieściach Narni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiczka twarda jesteś :) Ja tam dziś tylko ekspresem z psem i z powrotem do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
-10 stopni , trochę słońca.:) Pojechałam do cichego, pięknego miejsca , było cudnie. Biało jak w Opowieściach Narni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale że nie
jest wspaniale:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a ja jeszcze chyba w pażdzierniku będąc w jakimś markecie na zakupach wrzuciłam od niechcenia odmrażacz do kosza :D jaka ja genialna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boooo bardzo często baranina pochodzi ze zwierzaków hodowanych na wełnę lub starych. egzemplarze hodowane na mięso podobono są pyszne :) dziwne, że wam bryka odpala, wszak Alfa Romeo nie jest przystosowana do naszego klimatu, ogólnie to cud, że pomyśleli o zamontowaniu ogrzewania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wczoraj zdrapywałam z szyby samochodu lód, ciężko było, bo nic nie widać przez nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×