Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość pasztecik ratuje topik
śmieje się a co ma robić-jak plotkary go napadły?:o łażą za nim po całym forum-jeszcze nie widziałam żeby faceci się tak zachowywali:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik ratuje topik
a czym ma się martwic?:o to świadczy nie o nim tylko o tych którzy biegają za nim po całym forum:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszyscy ja po nim jeszcze nigdy nie jechałam :D byłoby mi szkoda tak się znęcać nad kimś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co tu chodzi
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy.... o ten tramwaj co nie chodzi :) i chodzi też o to zeby nie wpaść w błoto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie :O wszystkie pokazały :D tylko Ty byłeś tak pijany, że nie pamiętasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarku
Za dużo chcesz od nas.Idę opalać swoje tzytzyki,mam nadzieję, że sąsiad nie będzie mnie podglądał, rok temu tak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Przyjedz do mnie Translate,słońce cały czas świeci, słyszałam,że w Warszawie lało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też lało :O a teraz co jakiś czas na chwilę wyjrzy słońce, ale to za mało żeby się opalić :O Jarek ja też poważnie nie piję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj to był efekt zerwania się ze smyczy :D korzystam z wolności ;) bo normalnie to mi chłop nie pozwala pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Opowiem wam co mi się przytrafiło rok temu latem.U mnie taras jest połączony z tarasem sąsaiada, mam ogrodzony zielonym płotkiem, pewnego dnia w Boże Ciało opalałam się, było fajnie, spokój i cisza, nagle słyszę jak skrzypi płot gdzieś z rogu, myślałam że to kot, zbagatelizowałam to i dalej leżałam na leżaku, usłyszałam drugi raz skrzypienie, wstałam i zobaczyłam jak sąsiad trzymając się płotu przechodzi na mój taras, przestraszyłam się i włożyłam szybko różową bluzkę, ale opanowałam się, spytałam się co się stało, on powiedział,że drzwi mu się zatrzasnęły, a ja mówię - zdarza się, zaprowadziłam go do wyjścia, widziałam ,ze był pijany, przeszedł w samych spodenkach przez pokój moich rodziców, wszyscy w śmiech, pies szczekał, ale numer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś leń śmierdzący :O słowik się tyle naprodukował, a Tobie się nawet przeczytać nie chce wstydź się Jarek, wstydź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co masz ochotę? ja dziś cały dzień mam ochotę na lody, ale nie chce mi się iść do sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz, że jesteś tak zajebiście przyestojny :O to myślałam, że nie masz problemu ze znalezieniem kogoś :) ewentualnie masz jeszcze swoje dziwki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik ratuje topik
Tran-ja nie zakładam topików z tej prostej przyczyny że mi się nie chce:o Przy całej sympatii dla Creama-jest dużym chłopcem i ja go bronic nie będę. jak mogłaś pomyśleć że założyłam tak durny topik?😭:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarka nie ma, poszedł na dziwki :D oj przepraszam pasztecik :) po prostu pomyślało mi się, że nikomu "z zewnątrz" nie chciałoby się czytać tych naszych głupot :O a Ty tak broniłaś creama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik ratuje topik
wierz mi że topiki czyta więcej osób niż się na nich wypowiada-wiem bo kilka razy czepiały się mnie jakieś pizdy które coś tam gdzieś przeczytały:o ale czegoś takiego bym nie zrobiła-jak w przedszkolu-a on powiedział ze cię nie lubi:o w mojej karierze kafeteryjnej założyłam tylko jeden topik a dotyczył on bardzo ważnej sprawy-co się wydarzyło w "Chirurgach" :classic_cool: bo nie obejrzałam odcinka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że czytają :O ale ja jakoś nie potrafię tego zrozumieć :D mnie by się nie chciało czytać takich tasiemców ja kiedyś odpisywałam komuś na takim topiku o chirurgach :D a teraz z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy, bo 4 sezon mam już obejrzany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik ratuje topik
:D:D to był taki temat-odcinek był w dwóch częściach,obejrzałam pierwszą a drugiej nie:P to Ty odpowiadałaś?:D ja nie zawsze to oglądałam,ale jak obejrzałam pierwszą część to się wkurzyłam bo widziałam wiedzieć co w drugiej:D:D jeśli to byłas Ty to dziekuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik ratuje topik
chciałam wiedzieć co w drugiej*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×