Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

nie słowiczko, nie mówię o swoim chłopaku napisałam przecież, że to ktoś z rodziny...... i to bardzo bliskiej więc gdybyśmy coś ten teges to podchodziłoby pod kazirodztwo :P poza tym chłopak ma 18 lat, a ja trochę więcej :D Jarek zatrudnij sobie pomoc domową, to będziesz miał ciepłe i pożywne obiadki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na starym mieście w Toruniu nie ma budek lokal wyglądał na porządny, no i stałam w długaśnej kolejce więc myślałam, że skoro tylu chetnych, to towar dobry ale widocznie kebaby mnie nie lubią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w Olsztynie znam jedno miejsce z dobrymi kebabami :) no i właściecielem jest chyba siakiś Turek muszę sobie posprzątać, a nie chce mi się jak psu orać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój Nero robi za rozrzucacza sierści :O To widzę zamiast Twojej naklejki :P Forbidden You don't have permission to access /shop/images/products/t_sg39.jpg on this server. -------------------------------------------------------------------------------- Apache/1.3.33 Server at www.zoomies.co.uk Port 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbyś :P u mnie już prawie jeszcze zostało najgorsze - odkurzanie :O odkurzacz to jeden z moich największych wrogów 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapiekanki to ja lubię :) w piatek jadłam zapiekankę a wczoraj na obiad pizze zaczynam żywić się śmieciami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D szkoda że "sraczliwy" nie napisałam :D strachliwy oczywiście miałam na myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×