Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

rozumie bardzo dobrze :O jak dziś mu zakomunikowałam, że jutro idziemy się zaszczepić to schował się w kąt i pół dnia nie wylazł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robak :D mogę powiedzieć, że ja, ale Ty pewnie wolałabyś żeby to powiedział Jarek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę zapalić, wykąpać się i spać. pa buraczki moje forumowe 👄 🖐️ PS. jaruś, zawsze może być gorzej. co byłoby gdybyśmy się w zg spotkali ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D i dlatego lepsze są mniejsze :) przynajmniej jest pewność, że na starość nie wyciągną się do pasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to efekt wykarmienia
ze 20 dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem niekoniecznie dużo też zależy, że tak powiem od "budowy" tzytzków :D Przykład: moja babcia miała taki "lejący" się biust i na starość jej obwisł :D Moja cioteczna siostra jest młoda i też ma taki a moja mama jest grubo po 50 i nic jej nie zwisa :D a ja nosze cyckonosz jak muszę, w domu nie uzywam w ogóle... i na razie nie ma zamiaru mi zwisnąć :D dużo zależy też od rozmiaru uffff, to se wykład tzytzkowy puściłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly instynkt
czesc Jarku:) jak Twoj kotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam najlepsiejszy :) ja dzisiaj opyliłam pół słoika :P do reszty jeszcze się przymierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly instynkt
bo jak nie bede lezal goly na wierzchu to moge zawiesc w znaczacej chwili:) a gwoli scislosci jestem instyktem pelci babskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly instynkt
a moje udaja, ze spia. kocie wredniaki:) jak twoj ma na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly instynkt
jak zwal, tak zwal, nie przemadrzaj sie, oki?;) to jak ma na imie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly instynkt
a ja ze swoich wydobylam zeznania, jak na spowiedzi wyspiewaly co do ostatniej gloski:) postrasz go, ze udowodnisz mu, ze zje musztarde i to ze spiewem na ustach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! Właśnie natchnąłeś mnie i odkryłam pozytywna stronę posiadania mojego psa :) Nigdy nie grozi mi nadepnięcie mu na ogon..... bo on prawie nie ma ogona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gupiś :O ale czasem to mi go szkoda :( bo jak się cieszy to rusza tym swoim kikutkiem, a on ledwo drgnie :( i wtedy wykręca się tyłkiem do mnie i rusza całym zadem :D bosko to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×