Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

NO MI TEZ :-O czekam az mama wroci z pracy i mi da tak, wiem jestem zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezła jesteś :D ja się raczej od nikogo nie doczekam prędzej zdechnę z głodu :O a do tego brzuch mnie napieprza, że szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak usunę spację to też jest żaba :P do francji powinieneś się wybrać skoro masz taki gust kulinarny :) mój pies jada raz dziennie koty jednak są głupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wysilaj się z tym linkiem bo i tak nie wchodzi :D domyslam się, że tam siakieś pierogi są :) koty to chyba powinny dwa razy jadać :O zresztą nie wiem, nie znam się na kotach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jesteś gupi :O ten imageshack to gówno jest :O zawsze nie wchodzi, albo mi się strona wiesza :P idę robić te tosty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, czyli się ze mna zgadzasz, to o co tyle krzyku :O zrbię Ci tosta, pod warunkiem, że po przyjedziesz wyczyścić toster bo ja tego niecierpie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'miałem grać a siedzę na tym idiotycznym forum\'\'-- hę, a chcesz bana ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w karty to rozumiem :D 100 lat nie grałam a kiedyś namiętnie :) z dwiema koleżankami zrywałyśmy się z lekcji i szłyśmy do domu jednej z nich (bo tylko u niej nikogo nie było w domu) i grałysmy w tysiąca, albo w makao :D to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×