Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

🖐️ Jarek rozrabia :P czyli standard Nożyczki mądrze mówi, dać jej wódki :D Jak chcę inteligentnie, to mówię do siebie.... a jak chcę się odmóżdżyć to gadam z Jarkiem :D P.S. Smażyłam dziś faworki, pierwsze w moim zyciu. Wyszły super, tylko dużo za dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głąbem to Ty jesteś :P wsiadaj na rower i dawaj na faworki :D mam trzy michy mój gnom się mnie spytał czy nawiedzi nas dziś jakaś jednostka wojskowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czego nie wymyślą http://gotowanie.onet.pl/1464007,,sernik_najlepsze_ciasto_swiata,artykul.html, wybierzcie sobie przepis , który wam odpowiada, jak nie chcecie, poszukam innych ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
:D tęsknię normalnie już za Wami :D wiecie co to za ból czytać gupi topik i nie móc się odezwać :o:o Jarek - sernik nie każdy może jeść bo nie każdy toleruje twaróg :o gdybyś spróbował mojego makowaca to może byś zmienił zdanie :) a jaki ty sernik lubisz najbardziej, z brzoskwiniami, wiedeński, z pianką, z likierem czy szachownica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
czy na biszkopcie lub lub kruchym ,z pomarańczami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka do stałaś w końcu tego bana? za co? :D Jarek jesteś......... 😡 a szkoda gadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
nie robiłam jeszcze takiego ;) a ty sam robisz czy kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
nie robiłam jeszcze takiego ;) a ty robisz sam czy kupujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee tam, to co to za odwyk jak i tak możesz pisać :O a ta stopka wkurwiająca rzeczywiście :D Jarek jesteś wstręciuch i wyzywasz mnie od głupków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
z innej wyszukwiwarki , przez przypadek odkryłam :D:D Jarek , baź grzeczny, choć raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
Jarek , tzycki nie są najwarzniejsze. coś ty taki niewyrzyty ostatnio :o:P wiecie co ;) :o będę od jutra robić z siebie idiotkę ,' znajoma załatwi mi nr 'kolegi' no i będę pisać ; tylko qźwa co :o mam talent po prostu. Jarku - poradź coś jak zacżąć , [tylko bez tzycków i lodów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
od telefonu , chłopak starszy o rok ; kontakt wzronkowy dotąd, uśmiech i nic więcej . Ja chcę faceta , zwariuję. teraz jak bym zobaczyła takiego jednego karola to bym go zgwałciła od razu , na ulicy nawet :o a jak piosenka się podobała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
jedz Jarek , jedz , byle zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
ciszaa :( nie umiem być podrywaną przez facetów :o dupa blada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
gadam sama ze sobą ; jak fajnie :o kto z was ostatnio tarzał się w śniegu będąc tylko w bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
jak ja teraz nie zaczepię go to będę sobie wypominać do nie wiem kiedy:o już ja siebie znam ; a stworzeniem zbyt zwracającym uwagę na siebie to ja nie jestem , jestem naturalna ... jak małpa na drzewie :o bez podkładu na twarzy itd. muszę potrenować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
za godzinę idę do sauny:):):) potarzam się w śniegu, na dworze minus 7 st. padnę trupem poźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna jak małpa na drzewie :D zaczepiaj, jak masz żałować to zaczepiaj właściwie nic nie tracisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
poważnie , poważnie:) raz kąpałam się w jeziorze, w przeręblu po saunie jak śnieg padał jeszcze na dworze; pierwszy dzień po byłam na dziwnym 'kacu' poźniej uszy trochę bolały ale na trzeci dzień nic nie było już, i nie chorowałam na szczęście w tą zimę :) teraz tylko w śniegu się potarzam, to jest lepsze niż lodowaty prsznic ,a w śniegu jest przyjemnie, tylko musi byś miękki żeby sobie stóp nie pokaleczyć . polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój :D ja nie jestem w stanie znieść nawet lodowatego prysznica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
prysznic lodowaty to co innego napradę :D jak przchodzę z zewnątrz to nie wchodzę pod lodowaty bo bym sekundy nie wytrzymała tylko pod letni, spróbuj :) aa i skóra dłoni zostaje na klamce , więc uważać trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×