Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość kopaczka ziemniaków
ja i tak myślę, że to zimna ryba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopaczka ziemniaków
hue hue hue jak kobieta, to od razu "wypełnianie zmarszczek":P głupie te reklamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jaki jestes meski az sie podniecilam:P eeee nie chce mi sie isc do kosciola z jajcami:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaahhhhaha idiota z Ciebie:P o kurwa podniecasz sie samym soba?? to juz szczyt narcyzmu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O :-o :-O ja jestem jak Gwiazda Betlejemska a Ty spalona zarowka:-O to tak dla porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka mail odebrany... później to sobie poczytam, bo teraz to mnie mama do roboty goni :O Już dziś uprasowałam i powiesiłam firanki i zasłonki w kuchni, zrobiłam zakupy, uprasowałam serwetki, przyprawiłam tzytzki do sałatki (właśnie się marynują) aaaaaaaaaaa nie ma to jak święta w domu :D idę robić koszyk :O Jarek, sam jesteś gupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobiety po długim czasie nieobecności ( Ciebie też TAMARI ). Mam do was pytanie - czy podczas całowania lubicie się tak bawić z facetem że odchylacie nie dając się pocałować a facet próbuje aż wkońcu się dajecie pocałować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cycki to by się zmarnowały dopiero wtedy, jak pokazałabym je Jarkowi :P pomarańczka :D też masz dylematy... co, jakaś lasencja robi uniki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Wesołych świąt wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć moja pomarańczko, pasztetu z królika nie jadłam, najbardziej lubię drobiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko ciemnosciniezalogowane
wesolych swiat :D nie moge za bardzo pisac bo przytrzasnelam rano kciuka drzwiami od samochodu i boli caly czas ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jaka jestem zmęczona, moje plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×