Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość
Nie mam uczulenia na tusz, jak mam za długo i mi zaschnie, trochę swędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Śpiewacie w kościele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie majana nasrane naprawde znalazlam psalm o mnie "wieczorem, rano i w poludnie narzekac bede i jeczex i wyslucha glosu mojego" psalm 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko co ja widze za teksty "moj mily wsunal reke przez otwor, a wtedy zadrzaly moje wnetrznosci" co to ma byc:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Śmiejcie się ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja toleruje tylko moich starych, siorke, babcie, chrzestnego, i moje 2 kuzynki i ich starych reszte mam serdecznie in my ass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak to kochana rodzinka, podzielimy się jajeczkiem, zjemy żureczek z kiełbachą i ostrym chrzanem, wstaniemy od stołu ledwie żywi, klapniemy na kanapę przed telewizorem wcinając ciasto, oto cały urok świąt:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm u mnie zadnych zjazdow nie ma a obzerac tez nie mam sie czym za bardzo najwyzej tym cholernym ciastem ale jego nie zjem za duzo wole sie napic tequili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sie nie pije ale ja robie co chce i sie napije do 15 roku zycia jedzac trzymalam noz w lewej rece tylko dlatego ze moja matka uwazala ze trzyma sie w lewej widelec a jak pytalam why to mowila ze tak juz jest i wszytscy tak robia wiec na zlosc robilam odwrotnie, taka jestem zbuntowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie piję, bo nie znoszę pijaństwa, tylko sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek a po co?? a w ogole to moi rodzice mnie kochaja wiem bo pytalam wiele razy:P jestem ich krzyzem panskim, ktory musza dzwigac taki ich los:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole nie tarawie arabow kiedys przechodzilam kolo jednego i zlapal mnie za tylek na srodku ulicy kurwa juz wole niggerow, szkoda ze Pl sa tacy brzydcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jajka ze szczypiorkiem, papryką i majonezem, palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bądzcie grzeczni , jutro święto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam, że Tamari jeździła z nozem w lewej ręce :D i sie zastanawiałam po co Ci nóż w autobusie :D jaja nafaszerowałam taką papka z żółtek, majonezu, koperku i pieczarek jarek po co Ci mój nero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys zrobil to bys dostal w ryj proste Tran kiedys jak wychodzilam pozno z domu po obejrzeniu horroru to bralam noz zeby sie obronic w razie napasci:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran uswiadom mu ze jest glupi:-O dla scislosci po ryju bys dostal JEB i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dalam mu sie nie pytal mnie o zgode:-O Jarek jak ja sie zaczynam kleic do faceta to on moze juz bardzo duzo ale zanim ja nie dam znaku ze cos moze to lepiej wara ode mnie wtedy bo sie robie agresywna jeden nie rozumial mojego nie to dostal z piesci w jape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×