Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość bhjbjbnjbnj
Tamari może to tylko hemoroidy lub masz uszkodzoną śluzówkę, stąd krew. Nie ma co od razu myśleć o najgorszym, ale lepiej się zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahhaha nie mam zadnych hemoroidow dajcie mi spokoj:-O chyba sie obrazam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubiie warzyw tylko pomidorry i ogorki a z owocow to nie lubie ani jablek ani pomaranczy za to kocham truskawki, ale juz ich nie ma:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suszone truskawki?:-O wierzcie lub nie ale po tym toscie rozbolal mnie brzuch:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari zacznij ty kobieto jeść normalnie :) zamiast tosta kanapka z szynką, pomidorem i ogórkiem :P 🖐️ joł everybody ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest kurwa topik dietetyczny czy co ?:-O poszlam sie zrzygac i od razu mi lepiej ide sie opalac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari, nie wkurwiaj się :D hehehe :P ja bym zjadła kanapkę gdybym miała chleb, wędlinę, pomidora i ogórka 😭 a tak, to będę kwitła do 15 i czekała na leczo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy problemach z jelitami
surowe są niewskazane, tylko gotowane, bo błonnik z surowych podrażnia błonę jelita, nie macie pojęcia o tym widzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy problemach z jelitami
ale jak ja brzuch czesto boli to nie powinna jesc surowcych za bardzo, bo pewnie ma rozregulowane trawienie, powinna jesc gotowane, cos co jestr delikatne dla jelit, kasze, warzywa rozgotowane itp, dopiero jak bedzie lepiej, to surowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari jest eteryczną, słodką i kulturalną warszawianką, której nie da się łatwo wyprowadzić z równowagi :P ps. tamari wybacz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam sie opalac a moj tata powiedzial ze glupia jestem i zebym sie rozebrala bo w ubraniu to za duzo nie opale i kazal mi spadac na taras na tym jebanym tarasie mi niewygodnie:-O w dodatku chcialam poczytac a nie moge znalesc okularkow przeciwslonecznych wrr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wszystko dlatego, że źle się odżywiasz :P ps. zazdroszczę pogody. u mnie ciepło, ale słońca nie ma 😭 jarku, za późno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba lato jest wiec nie mam dlugich spodni ani dlugich rekawow z bluzce:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie lubię, ale wtedy mam powód żeby roletę zsunąć i przed sąsiadami swą prywatność skryć :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma szans z tarasu moze mnie widziec moj szef:-O narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×