Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

najfajniejsze są komary jebane :D dzięki mi mala. Spróbuje. Nie przepadam za mielonymi, ale może takie mi posmakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
[cześć ]:), ale piorun walił, dlatego nie było mnie tak długo. Mi mała dziękuję za miłe słowa 🌼. Komary gryzą jak jest duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ey, pamiętacie kiedyś, że upierdolili jarkowi ileś tam postów za wyzywanie itd ? mi też upierdololi. tylko nie pamiętam za co i w ogóle. i teraz ubolewam nad tym 😭 szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa, robak, czym Ty się przejmujesz? :D A co to za róznica więcej czy mniej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widać jak się umartwiasz :D kurde, spać mi się zachciewa :O a spałam do 14:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też spać się chce, ale do 12:00 spałam dzisiaj a o 20:00 przysnęłam u koleżanki na 30 minut :o :D nie wiem co się dzieje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale żeby u koleżanki przysnąć to jeszcze mi się nie zdarzyło :D Taśma 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałyśmy jakiś film na polsacie, przytargałam sobie poduchę i zasnełąm :D aż się obśliniłam :) czyli dobrze mi się spało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal w Wawie, obecnie słodko leniuchuję, robię prawko i załatwiam ślubne sprawy :) niedługo mam jazdy więc nie wychodź z domu :> pogoda w Wawie była dziś słoneczna, wieczorkiem pochmurno ale nie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha spoko dobrze wiedziec bo lubie na czarwonym przelazic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to może w końcu i na mazury te upały dotrą chce się w końcu opalić, a ciągle pochmurno :O no przecież Cię widzę idioto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×