Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

dzisiaj i tak mi gledzisz ciagle wiec jutro nie mozesz caly dzien:-O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że to sama, najprawdziwsza prawda ;) z tym słowem: pojebana :) oczywiście kafe mi końcówkę drugiego słowa zeżarło i wyszło chuuujowo :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już zwątpiłaś w swoją umiejętność czytania po rosyjsku ? :P a tu zonk :) kafe nie pozwala za dużo obcych słowów używać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uznasz moja wyzszosc i przeprosisz mnie za swoje obelgi:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"hehe no napisalam, ze joke" Mnie to jakoś nie śmieszy :o 😤.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mówicie CIOTA?:O mówi się okres... :O ciota to może byc jarek na przykład tami, kup sobie linex forte, usprawnia pracę jelit, ajk ciebrzuch boli czesto i pij zioła może które rozkurczają jelita, bo to napięcie może powodować (tak przeczytałam to dopisuję :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala tez myslalam o tym zespole jelita ze mam:-O co zjem to mnie boli brzuch Jarek na gg bo tu bedziesz sobie robil jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała, jeszcze bym dodała wiele posiłków a malych, najlepiej warzywa i owoce, tak, żeby miały błonnik... no i dodatkowo coś na uspokojenie - ziołowe, nie podrażaniają tak przewodu pokarmowego ;) no bojesli to z nerwów... mi ostatnio przed egz z nerwów aż w głowie się kręciło tak na maksa, że bałam się, że zaraz stracę przytomność 😭 :O wiesz syla, kalmsy jakieś czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem czasami banany ale wole lody:) i wiecie co?? hmm za malo chyba pije bo dzisioaj tylko 2 szklanki hernaty:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fra-jarek
ty ciotko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×