Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Papierowe, Tamari 🖐️ Przy zyciu utrzymuje mnie tylko mysl, ze za dokladne 2 tygodnie wracam do Polski na dlugo oczekiwane wakacje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M. Homes
Zapraszam na www.Nasza-czytelnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz później biegasz :) ja sobie siedzę, wzięłam kefir i popijam paczę a on spleśniały :O kurwa już ze trzy porządne łyki wzięłam :O mam nadzieję, że nie umrę, bo jeszcze tyle planów mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę lądować w szpitalu :O mi też już się zdarzyło, że mleko zrobiło sie gorzkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, jakby ktoś się pytał to ja poszłam spać a gdybym jutro długo się nie pojawiała tzn, że jednak przegrałam z tą pleśnią :O dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ogłaszam wszem i wobec, że żyję :) Nie kłopoczcie się wieńcami. Ja mam sąsiadów u których w weekendy zawsze jakieś awantury. Tak niby porządna rodzinka, pani sędzia, a facet to nie wiem kim jest. W tygodniu jest spokój, a w weekend ciągle się kłócą. Widocznie potrafią się kochać tylko na odległość. Kiedyś w takcie kłótni o 3 w nocy coś rypnęło, tak jakby krzesło połamał. Na drugi dzień sąsiad chodził z ręką w gipsie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasneeeeeeee co za pojeb:-O jarek odwal sie ode mnie w koncu palancie tepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja fizycznie ok a psychicznie srednio bo moja kolezanka odebrala wyniki badan i niestety potwierdzily sie obawy, ze jest chora na nieuleczalna, powazna chorobe:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no moge to toczeń wiesz cos na ten temat? ja czytalam i to masakra jakas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze jej juz sie chyba powoli rzuca poza tym pali idiotka:-o I NIE chce z tym skonczyc mam nadzieje, ze bedzie dobrze w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona miala jakis zator w plucach :-O wiec wiesz jak po czyms takim mozna jarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×