Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Jarek ciulu jebany, mam nadzieję, że ktoś będzie Cię traktować tak jak ty Tamari. Życzę Ci tego z całego serca, żebyś właśnie na taką kobietę trafił i żebyś do tego był zajebiście zabujany. Jesteś prawdziwym zerem palancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym sie chwalisz? Że znasz mój poprzedni nick? Przecież nigdy tego nie ukrywałem, był jeszcze wcześniej - brzydal28. Ja się swoich słów które tu wypisywałem nie muszę wstydzić, zastanów się, czy z tobą jest tak samo. Jesteś dumny z siebie? Wylewasz frustracje na kobiecym forum, brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście, że zrobiłem. To wymaga mniej wysiłku niż pisanie z tobą. Nie mam zamiaru się użerać już. Jesteś jebnięty, bądź sobie. Za każdym razem jak będę, a przeczytam coś na Tamari, to daje od razu na bloka, ze zjebami nie dyskutuje więcej, a obrzucać Cię epitetami też mnie już nie bawi. Wszyscy wiedzą już, ze jesteś mocno pierdolnięty, dziewczyny z dziary chyba tez dały Ci ostatnio coś odczuć, no chyba, że się mylę i nadal przepadają za tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanki tamanki
Tamari jest glupia i ma wszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcrsfrf23r2
"wątła rurko" :D Dobry tekst :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter Ego prosze cie
nie pisz z tym buraczanym wszarzem..po co wchodzisz na ten top..Tamari widocznie odpowiada ze on do niej tak pisze skoro nadal wchodzi na ten temat..a jej pseudo kolezaneczki Tranaslate , Slowiczka, Robak i PN nigdy tak naprawde nie staja po stronie Tamari tylko oj jarus przepros nieladnie brrrr brzydze sie takimi ludzmi jak jarek..szkoda ze sa tacy ktorym takie skandaliczne zachowanie nie przeszkadza, powiedzmy..badz madrzejszy Alter i nie pisz tu..Jarek to dno dno dno bez zadnych zainteresowan i przyjaciol.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka dopiero odczytałam wiadomość na gg, bo wczoraj poszłam wcześnie spać :) Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko, zgadzam się z większością Twojego postu, ale nie ze wszystkim. Na pewno Tamari nie pisuje tu dla Jarka, to jedno i nie odpowiada Jej to jak się do Niej zwraca, co o Niej pisze - czemu nieraz dała wyraz. Że zlewa Jarka i jego epitety to już inna sprawa. Druga sprawa - Jarek ma zainteresowania i wiedzę (choćby historyczną), ale jest zjebany i to jest jego problem. Bo jakby był normalny (chodzi mi o zachowanie) to ... (na to niech sobie sam odpowie). Po przemyśleniu sprawy i rozmowie z kimś wczoraj - nie zamierzam z nim pisać, ani dawać do zbanowania. To się mija z celem. Jest taki jaki chce być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter Ego prosze cie
przykro mi ale nie masz racji. Jeszcze calkiem niedawno ten smrodek i Tamari flirtowali ze soba. I to dosc intensywnie. Dziwne ze kolezanki typu Translate czy PN zniknely wtedy z pola widzenia:P Tamari jest tak samo dziwna jak i inne kobity ktore pisza na tym topie. On jest gorszy od tego idioty od suczysk(jesli wiesz o czym pisze) to totalny psychol. A zainteresowan nie ma, wielkie rzeczy manga lol-ja tez sklece dwa zdania na temat muchomorow a to nie znaczy ze jestem grzybiarzem od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę sie zgodzić, co do Tamari to Ty nie masz racji. Mam z nią prywatny kontakt od pół roku ponad i wiem co wiem ;). Mam o Niej bardzo dobre zdanie. Ale to, że dziewczyny z tego topa nie bronią Jej to mnie zawsze dziwiło i nie rozumiem tego. Dodam, że dla mnie żadnym wytłumaczeniem nie jest to, że te osoby mają ze sobą prywatny kontakt. Jeśli ktoś kogoś publicznie wyzywa, to także publicznie wypadałoby dać wyraz temu, że chyba coś nie jest w porządku. No chyba, że dla innych takie zachowania są normą, albo są w stanie tolerować to. No, ale ja jestem dziwny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa!!! 😠 Nie wkurwiajcie mnie, bo już się rzygać chce od tego waszego pitolenia :O Ja nie jestem niczyim adwokatem. Przez 1,5 roku pisania tutaj polubiłam ich oboje. Jarek wyzywa Tamari, Tamari wyzywa Jarka. I kogo ja mam do chuja bronić? :O Oni mają ze sobą kontakt poza kafe i niech sobie wyjaśniaja nieporozumienia. Ja nie bedę się wpierdalać między wódkę i zakąskę :O A Tamari bardzo dobrze wie co ja o tym wszystkim sądzę. I nie muszę Wam tu się spowiadać :O Ale mi ciśnienie podnieśli 😠 a tak w ogóle to ja nie przeklinam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo wkurza mnie Jedno z drugim w życiu słowa ze mną nie zamienili, a wielcy znawcy się znaleźli :O idę spać, bo od 4:30 to dosyć siedzenia pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Translate, czy nie zauważyłaś przypadkiem, że to jednak Jarek zaczyna sobie, że się tak wyrażę kolokwialnie. Najczęściej to on jedzie po Tamari pierwszy, nawet jak Jej nie ma na kafe. Nawet jak Jej nie było przez dłuższy czas, to on jechał po niej, a nie mieli ze sobą prywatnego kontaktu. Ostatnio nawet mu nie odpisuje, ale on nadal jedzie, a Wam to nie przeszkadza. Normalnie też tak reagujecie? Ciekawe jakbyś się czuła gdyby to Ciebie sobie upodobał. Głowa w piasek, tak jest najłatwiej. Mogę sie założyć, że jakbyście raz czy dwa w sposób poważny zwróciły mu na to uwagę, to z sympatii do Was przestałby jechać po Tamari, albo to ograniczył znacznie. Co myśli Tamari wiem, ze macie ze sobą kontakt także. Mnie to tylko razi i tyle. No, ale nevermind w końcu nie moja sprawa, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam dawno mnie nie ...
...było na tym forum, więc chciałem zapytać... Czy to, że "Tamari jest głupia i ma wszy" jest nadal aktualne, czy już zmądrzała i się umyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze haremiku poczytaj
'serenity, daj adres, podjadę pod Ciebie autkiem i zerżnę jak blacharę, może przejdzie Ci frustracja ' Prosze, oto co jareczek napisal do dziewczyny nieprowokowany na innym topiku. Swietny chlopak nie ma co, wartosciowa osoba do konwersacji bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga pomaranczo jestem tak samo glupia jak bylam co do mycia to myje sie pare razy dziennie i z tego co wiem zawsze tak bylo fajnie, ze cie interesuja takie sprawy gratuluje i dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja oto ja prosze
00:25 [zgłoś do usunięcia] Jarek.84 (jarek_84@notowany.pl) nie musisz spać? no tak, gimnazjum ma wakacje jeszcze bo wiesz, ja muszę - idę jutro do pracy. possij więc cycusia mamusi albo napletka tatusiowi i szybko goń do wyrka prawiczku - sen to zdrowie Kolejny popis waszego przyjaciela lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pomarancza to jarek Tamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×