Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość hhsaahheee
"Serrenity Jarek - ludzie maja kasę bez rozumu - szkoda że wciąż dajesz nam dowody że tępy jesteś. Jest kaska kradziona, albo taka od mamy i taty - ty coś powinienes o tym wiedziec" loozik, Jareczek, ten pasztet serrenity & z miaste E...pisze pod roznymi nickami, nawet odpisuje sama sobie, sprawdzone. pzdr.kolego po fachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhsaahheee
"Taka jedna z miasta E. Serrenity - ale walnęłas w 10-kę! Jarek, masz ochotę to się broń, ale Serrenity ma racje. Każdy facet brak rozumu czy jaj za przeproszeniem (lub włosów na łbie) nadrabia kasą jak może. Najlepiej tą zarobiona przez Starych!!!! " żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhsaahheee
"Serrenity Jarek - ludzie maja kasę bez rozumu - szkoda że wciąż dajesz nam dowody że tępy jesteś. Jest kaska kradziona, albo taka od mamy i taty - ty coś powinienes o tym wiedziec "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhsaahheee
"Taka jedna z miasta E. masz racje Jarku - czasem do kradziezy trzeba inteligencji - dlatego Ty nie kradniesz - tylko zyjesz z pieniedzy Mamy i Taty!!!!! bo z inteligencja to masz niewiele wspólnego... " wskazany dobry psychoanalityk tej starszej pani, to chyba ta stara rura - troll, o której już czytałem miłego dnia kolego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie psioczcie na Jarka! To postać teragiczna :( No, może tragikomiczna.... Odwala mu bo ma juz swoje lata a nic nie ciupcia bo nie ma z kim i nie ma pomysłu jak ten problem rozwiązać. Podal ofiarą własnej autokreacji. Wykreował się na kafeteryjną gweoazdę, na supermacho. Trzeba przyznać że to metoda skutaczna ale na krotką metę. Jego gwiazda zgasła (jak każda prędzej czy później) i teraz ma problemy z określeniem własnej tozsamości. W gruncie rzeczy to miły, dobry i inteligentny chłopak. Ale z włanym atowizerunkeim cięzko mu zerwać; przykleł się do niego jak goowno do okrętu. :o Ja też nie wiem jak mu pomóc. Może przydalby się kilkutygodniowy urlop od cafe i netu wogóle?? Czas na przemyślenia, refleksje i wnioski. Bo sama zmiana nicku na pewno nie wystarczy; problem jest w nim i pozostanie jakkolwiek by się nazywał. Z kolei niektore kafeteriuszki np. Tamari bylyby zapewne skłonne do wejścia w (realny) związek z Jarkiem. Ale kobieta lubi być zdobywana. Ładnie, romantycznie a nie na zasadzie "daj mi doopy bo już nie wytrzymuję" Może moje reflekscje psychologa-chałupnika (patrz mój profil/hobby ;) ) pomogą Ci Jarku przemyśleć swoja sytuację. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaak z pewnoscia od razu w zwiazek malzenski chcialabym zeby chociaz pzrez 3 dni nikt mnie z nicka nie wymienial i o mnie nie pisal:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) Tamari, też o mnie piszą, nie przejmuję się takimi głupstwami. Relaksuję się wypoczynkiem. Zwiedzam miasteczka, opalam się. Wczoraj byłam nad zatoką. Hello - krzyczy Holender, taki wielki chłop o donośnym głosie . Jajajajaja - śmieje się. Schab smakował mu bardzo , który jadł na obiedzie z moją rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tamari a ja Cię wymienię z nicka ;) bo chciałam Ci powiedzieć, że kartka doszła :) Dzwoni dziś do mnie mama i mówi "przyszły do ciebie jakieś bazgroły z nad morza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlifagk
architektura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mi mała pozdrawiam z kraju wiatraków, kanałów, kwiatów. Fajne statki są w porcie. Widzialam ludzi wiosłujących w łodzi, taka siła i radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:47 [zgłoś do usunięcia] mi mała (mi_mala@poczta.fm) co do kontrowersji zwiazanych z jarkiem i tamari, zrozumcie, ze egzystencja na kafe to autokreacja... I tak i nie! Forum zaspokaja różn e ludzkie potrzeby - to zdanie pisałęm na cafe wiele razy. Jest tu troche uczestników majacych potrzebę kreowania się na kogoś kim nie są. Nieśmiały prawiczek na supermena, brzydula na sex-bombę itp.... A dla mnie kafeteria ma tę zaletę że moge tu BYĆ SOBĄ!!! :classic_cool: Bardziej niz w realu gdzie życie wymusza czasem zakladanie różnych masek. Nie ukrywam swoich wad ani zalet. Nie zależy mi na poklasku. Nikomu też nie sprawię zawodu. Może mnie lubić albo nie. Natomiast autokreacja miewa zwykle "krótkie nogi". Tak jest w przypadku Jarka, niestety... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabawne doprawdy
Bywalec Ty sobie nie dopowiadaj calej ideologii do tego chamskiego gbura poniewaz to nie ma sensu. To zwykle chlopaczysko jakich wielu bez zajecia i z za duza iloscia wolnego czasu ktorego nikt nie lubi i nie kocha-stad ten jad i zawisc(szczegolnie wobec dziewczyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wróciłam. Nie czuję się zmęczona podróżą, w drodze nieraz padał deszcz , była mgła, świeciło słońce. W poprzednią sobotę jak jechałam, było gorąco, na autostradzie korki, do Berlina jechało dużo ludzi. Holandia ma płaskie tereny, pasące się owce wyglądały jak kuleczki , brązowe, białe. Dużo koni, krów. Holendrzy mają zwyczaj pozdrawiać , uśmiechają się. To jest miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe
ale gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne doprawdy
ze jestes pasztetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zguby się znalazły ;) Robak gdzieś był? :) Tamarka czekam na zdjęcie tego kota z kiosku i nie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże jakie te baby trolle
musza byc nieszczesliwe :O chcialaby a nie moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetem starym pasztetem
Zabawne doprawdy Bywalec Ty sobie nie dopowiadaj calej ideologii do tego chamskiego gbura poniewaz to nie ma sensu. To zwykle chlopaczysko jakich wielu bez zajecia i z za duza iloscia wolnego czasu ktorego nikt nie lubi i nie kocha-stad ten jad i zawisc(szczegolnie wobec dziewczyn) " o ja pierdole, gdzie takie sie uchowalo ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Tran, ja o tym pamietam Musze najpierw te foty wyciagnac od kolezanki:) bo zawsze robie za jej fotografa i mi oddaje swoj aparat i ja sie z nim mecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes pasztetem kablem
Co ci odjebało z tym wypisywaniem na niego .. chcesz mu obciągnąć ? bo cię nie chciał albo zje***ł ? miej pretensje do pana boga ze ci poskapil urody i figury paszczurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie swiadectwo tamciu
ty nie kumasz facetow i tyle, pogadaj z nim szczerze i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamciu porozmawiaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×