Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Ty i twoje zjebane gusta:-O robak, Domi, eeee kiedys floriana i arabi i samanta lisiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobrze, cieszę się, że spadł duży śnieg.:) Co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lubię śnieg, jak jest biało, nie łatwo chodzi się, ale jest pięknie, że można nakręcić film, jest zimno, nie tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Siedzę w domu, bo pogoda nieciekawa.:) Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, przez to ze pada sa tez problemy w kazdym razie mi sie to podoba nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same problemy... taa... Polska to nie włochy gdzie śnieg można uznać za coś wyjątkowego pora sobie zdać sprawę, że leży w środkowej europie tutaj to samo - w czwartek spadł śnieg i na drugi dzień big wielki potężny artykuł w gazecie, że jest paraliż i chaos... no qrva :O obecne pokolenie to słabowite i delikatne cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy z dojazdami przez zasypane drogi ja tego akurat nie mam w kazdym razie zal mi tylko zwierzatek:( kaczuszek zwlaszcza a i sporo ludzi zamarza bezdomnych, i pewnie ta liczba jeszcze niezle wzrosnie bo ma byc 20 na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby kaczkom przeszkadzała zima to by nie mieszkały w polsce :O bezdomni wolą chlać niż iść do noclegowni z dojazdami jest problem to fakt bo sporo na drogach idiotów oraz kobiet (które kompletnie nie potrafią jeździć) niektórzy chyba naoglądali się za dużo słonecznego patrolu i jakoś zapomnieli, że w naszej części świata od wieków o tej porze roku pada śnieg i jest zimno... jak się nie podoba to wyjazd na południe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys nie zauwazyl to w ostatnich latach byla pseudo zima i sniegu malo poza tym kurwa skoncz mi tu pierdolic czy ja narzekam na zime? wole ja od lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal mi bo mam dobre serce, co o mnie dobrze swiadczy ide ogladac paranormal activity nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tamarka ja tu zaglądam, ale Wy się tu non stop zrecie, wiec odechciewa mi się cokolwiek pisać. A [poza tym nawet jak się odezwę to nawet mnie nie zauważacie w tym rozwscieczeniu :D Ale super śniegu nasypało. Byłam dziś brodzić po zaspach :D Śniegu po dupę :D fajowo było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez sie nie zremy:-O a poza tym zawsze Ci to pasowalo, ze cos sie dzieje starzejemy sie chyba 😭 nie moglam filmu znalesc tego co chcialam, i obejrzalam sobie Madagaskar 2 uwielbiam Szefa pingwinow jest taki meski i zaradny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz sie a na drugim miejscu krol Julian nie mam wyjscia i musze go lubic bo moj kumpel z pracy go udaje ciagle:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu? on jest dla mnie bardzo mily nazywa mnie kochanym sloneczkiem i czestuje mnie ciasteczkami:) zapierdzielic mozna komus takiemu jak Ty:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×