Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Geliebte

Sukienka w kolorze fuksji - jakie dodatki??

Polecane posty

Idę jako chrzestna na komunię. Dziś kupuję taką sukienkę tyle tylko że w kolorze fuksji: http://allegro.pl/item349095257_przesliczna_zielona_z_kokarda_wiosna_40_.html Do tego zamierzam dokupić czarne bolerko (grzybek), czarne szpilki (już mam) i czarną torebkę. Czy tak może być czy może postawić na szarość?? Jakaś biżuteria?? Czekam na podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimak_
ladna ta sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik nie chce wejść
czarneee nieeee! a sukienka ładna!!!!!!!!!!!!!!!! zamiast czarnego ciemny brąz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik nie chce wejść
ale fuksja to taki róż wściekły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeech
myslalam ze fuksja to intensywny fiolet/roz :-P a do zielonej - czarne dodatki sa najbezpieczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryku
czarny pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam mi się wydaje że czarny lub szary :) Jakiś inny by się gryzł.Co powiecie na czarne bolerko, czarne kryjące rajstopy + szpilki, torebusia (nie wiem jeszcze jaka :o) I jak biżuteria?? Myślę że tylko jakieś bransolety i kolczyki żeby nie przeładować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie kryjące rajstopy. Zima się skończyła. Chociaż... Jeśli już czarne kryjące rajstopy, to lepiej byłoby założyć buty w kolorze sukienki (najlepiej peep toe). Z dodatkami też nie przesadź - albo jakieś ozdobne kolczyki, albo coś na szyję, albo bransoletka/bransoletka + kolczyki. Z torebką za dużo nie pokombinujesz, ale może być np. czarna kopertówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzolek...
to ma byc na przyjecie komunijne?! w kosciele bedzie Cie widac lepiej niz dzieciaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co miałam ubrać?? Zieloną czy żółtą?? Zaznaczam że w pastelach i beżach wyglądam koszmarnie a czerń odpada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy - dziękuję :) Zamierzam właśnie bransoletę i kolczyki kupić ale na razie nic mi w oko nie wpadło. Poluję dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g-agatka
czarny nie bedzie za dobrze wyglądał, za duzy kontrast; będziesz wygladała , jakbyś wyciagnęła to wszystko mamie z szafy popielaty pasuje duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotunda
Zdecydowanie popiel!Tylko nie przesadz z iloscia dodatkow bo kolor juz sam w sobie jest dosc zdecydowany wiec teraz juz tylko pozostaje nieco podkreslic to i owo(cos na szyje ,na reke lub kolczyki)a rajstopy kabaretki ale jasne ,popielate np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz sobie namieszałam w głowie :o Wiecie co?? Szukałam szarego bolerka by sprawdzić jak wyglądam tylko że NIGDZIE nie spotkałam :( Wszędzie żółte, zielone, czerwone i czarne :o już ogłupiałam teraz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za czarnym. świetnie pokreśli kolor sukienki z szarym wydaje mi się ze będzie to takie niezdecydowane. jeśli jednak chciałbyś szare bolerko to jest w h&m, pretty girl (było), i chyba widziałam w cubusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstaje przy szarym, dodatki w szarym polmacie nie s tak oczywiste jak oklepana czern 9wiadomo klasyka, ale mysle ze mozna wybrac cos innego). braz? chyba niebardzo. szary l;adnie tonuje i kontrastuje jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc będzie tak: Czarne bolerko (i tak je później ściągnę :P ), kiecka, rajstopy beżowe (zrezygnowałam z czarnych krytych), czarne szpilki i bransoletka+długie kolczyki z przezroczystymi kamieniami, mała czarna torebusia :) Może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
szczerze mówiąc to bym nie ubrała na komunie sukienki bez ramion i pleców kojarzy mi się bardziej imprezowo niż rodzinne przyjęcie, ale to tylko moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inninis - wiesz, na początku też tak myślałam ale w końcu stwierdziłam - jestem młoda więc dlaczego mam wyglądać jak ciotka Klotka?? W kościele będę w bolerku, być może później też więc myślę że będzie spoko. Poza tym na przyjęciu sami luzacy :D Nikt nie powinien czuć się zniesmaczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
może masz rację życzę miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×