Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szpilkowa LADY

Szpilki też do szkoły?

Polecane posty

Gość Szpilkowa LADY

szpilki do szkoły pasują? (liceum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkowa LADY
jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkowa LADY
pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako nauczycielka jak
najbardziej. Jako uczennica - na specjalne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem też nie. Można się wystroić nawet w worek po ziemniakach. Ale szpilki nie są odpowiedne dla uczennicy. Po pierwsze co by nie powiedzieć, zdrowe nie są. Póki wypada i jest się młodym dobrze jest korzystać z uroków mody i ubierać się wesoło, kolorowo i wygodnie. Przyjdzie jeszcze czas na sexi look i szpilki staną się obowiązkowym dodatkiem. To wygląda idiotycznie, gdy laska z liceum idzie ubrana jak do klubu, wyglądając poważniej od studentki, czy kobiety dawno po studiach. Niedługo do liceum nie będzie można pójść w... adidasach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzi mi się dzisiaj. U mnie 70% dziewczyn paraduje w szpilkach w szkole. Szczerze mówiąc, nikogo to nie dziwi. Ale jak na niektóre patrzę, to tak trochę do autostrady pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, jak jest jakas uroczystosc w szkole to ok ale jakos ciezko mi wyobrazic uczennice paradujace w szpilkach po korytarzu, do tego ultra- mini i tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danity
taaa szpilki i plecak, jakie wsiurskie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne
No własnie, szpilki i plecak... :) Dziewczyno, do szkoly zakladaj trampki i balerinki. Tyle fajnych strojów można skomponować z takimi butami. Na kazdy strój jest czas i miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimne palce
buty to buty szpilki tez, Liceum to nie podstawowka czy gimnazjum, to juz jest mlody wiek gdzie wlasnie seksualnosc wychodzi, dopoki nie jest to katolicka szkola z mundurkiem to chodz w jakich butach chcesz nikomu nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka ..
a dlaczego nie? ja chodziłam do liceum w butach na obcasie, robiłam makijaż i nosiłam zamiast plecaka torebkę. w szkole i tak na ogół zmienia się buty na inne a tylko do szkoły i do domu jest się w szpilkach. poza tym dlaczego szpilki kojarzą się niektórym z mini i tipsami? to buty, które świetnie prezentują się do garsonki, spodni w kant czy dżinsów. jak czytam oburzone słowa niektórych pań, to przypomina mi się powiedzenie: "zapomniał wół jak cielęciem był".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilki chyba niebardzo
ale koturny czemu nie, akurat są modne, nie musisz zaraz popylać w trampkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapusta
A co sądzicie o nauczycielce, która zawsze jest w butach na obcasach, podkreślejacych figure strojach( mini, dekolty odpadają)?Zwraca uwagę swoim wyglądem. Jak jest odbierana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co.. w podstawówce pamiętam taką babkę od muzyki.. ale w sumie za mali byliśmy i nikt specjalnie uwagi nie zwracał.. zresztą to było już hmmm jakieś 15 lat temu więc wtedy troszkę inna moda była... w liceum kobieta z matematyki ubierała mini+dekolt+szpilki. z tym że miała nogi jak salcesoniki więc wyglądała... bleeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbowana Smutnisia
no ja nie wiem, szpilki to chyba nieodpowiednie buty dla uczennicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
Odpowiednie, nieodpowiednie... nikt Ci nie zabroni, ale po pierwsze: znaczna większość dziewczyn nie chodzi do szkoły w szpilkach, co powinno Ci dać do myślenia:) Nie będziesz się głupio czuła? Po drugie: czy nie wygodniej śmigać sobie cały dzień w tenisówkach albo balerinkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1987
Jeśli chcesz, to noś. Najważniejsze jest to, co myślisz i czujesz. Skończyłam dobre liceum, było w nim sporo inteligentnych i dojrzałych dziewczyn, które prawie zawsze miały na sobie mocny makijaż, szpilki, czasem do szpilek krótkie spódniczki lub spodenki, czasem długie spodnie. Niektórym nauczycielkom to nie pasowało, dlatego na 4tym roku wprowadziły zakaz, co w moim odczuciu było kompletnym idiotyzmem. Wszystko zależy od tego, jak nauczyciele na to patrzą i czy możesz mieć z tego tytułu nieprzyjemności. Jeśli masz taki styl i w nich się czujesz dobrze to je noś i naprawdę się nie przejmuj, bo nie warto. Będziesz je nosiła, czy nie, ciągle pozostaniesz tą samą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złamane_serce_w_gównie
Nie znam żadnego, naprawdę prestiżowego liceum, gdzie można w ogóle się malować, a o mini czy szpilkach nie wspominam nawet. To tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkowa LADY
Joanna1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkowa LADY
Joanna1987- Baaaaaaaaaardzoooo dziękuję za Twoją wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a innym to już nie dziękujesz
? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa trzy szesc
w tym okresie(lentim) dziewczynki z liceum cały czas śmigają w japonkach lub innych bucikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo odkrywcze
"w tym okresie(lentim) dziewczynki z liceum cały czas śmigają w japonkach lub innych bucikach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo odkrywcze
"w tym okresie(lentim) dziewczynki z liceum cały czas śmigają w japonkach lub innych bucikach" to bardzo odkrywcze, jestes pewien ze nie chodza boso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak chodziłam do liceum to nosiłam wszystkie rodzaje butów, to było zależne od humoru. szpilki rzadko, bo są niewygodne na dłuższe dystanse;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak chodziłam do liceum to nosiłam wszystkie rodzaje butów, to było zależne od humoru. szpilki rzadko, bo są niewygodne na dłuższe dystanse;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×