Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

UPADEK.... LA CHUTE...

Polecane posty

nie ma dnia bym na gg nie dostawała propozycji z serii tych o BDSM. mężczyźni pytają czy sie tym zajmuję i czy moga być moim papierem toaletowym. Tylko dlatego że mam nick sugerujący osobę o zdecydowanym charakterze. Wyciągnęlam kiedys jednego na dłuższą rozmowę. Pytam się jak sobie to wyobraża, czy mogłabym go później szanować gdybym zgodziła się by, jak mi proponował, całował czubki moich butów i przeżył orgazm przyszpilony do podłogi moim bamboszem... rzekł że na szacunku mu nie zależy. Inny twierdził że zrobi wszystko co mu każę. Ze chce być moim psem. I tak dalej, w ten deseń. Faceci naprawdę nisko upadli. W realu macho, w necie zamieniają się w skamloce psy. Mają dość odpowiedzialności, ścigania się, bycia twardymi, zaliczyli glebę, dali się zapędzić w kozi róg własnym wybujałym ambicjom bycia panami tego świata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznie masz w sobie
coś co przyciąga do ciebie takich popaprańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro się nie zajmujesz to jak
to możliwe że chcom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci marzą o tym by przewozić się na plecach kobiet. Pod każdym względem. Rozpoczynając od prania gaci na wychowaniu dzieci kończąc. Od wszystkiego umyć rączki. Usiąść na kanapie i dzierżyć królewskie berło. Obecność penisa między nogami usprawiedliwia i tłumaczy wszystko. Niech w końcu będzie janse że to nie kobiety mają czegos za mało, tylko oni mają czegoś za dużo. I na dodatek to coś jest strasznie brzydkie. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro ty w ogóle czytasz
co piszesz jesteś żałosna w własnych wypowiedziach pierwszy post o jednym kolejny o czym zupełniie przeciwstawnym co ty bierzesz ja też chce ten szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i go uprawiaja
"nie ma dnia bym na gg nie dostawała propozycji z serii tych o BDSM." moze sprawdz co masz napisane w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię cały czas o jednym i tym samym. O upadku męskiego świata. A że ma różne formy.. cóż... to je sobie analizuje.. Gdzie widzisz sprzecznosć..? Pisze o słabych facetach i deficycie męskości - tej prawdziwej, tej takiej...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakim profilu...? :) mam tylko nick. krótki, mocny ,zdecydowany. I tyle. Aze facetom zaraz się wydaje nie wiadomo co.. no to sorry... Głodny wszędzie chlebek zwietrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki nick mocny
a co w nim mocnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie, czemu robisz z siebie pajaca..? czy zdajesz sobie sprawę ile wielbicielek na tym forum może się poczuć rozczarowanych twoją postawą..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiej prostocie
co ty qrwa bierzesz i od kogo też chcę to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahah:) to jest przypływ sił, który zafundował mi męski świat. Rodzaj wyzwolenia. :)) Polecam. Apropos: czy znacie ksiazkę Simone de Beauvoir " Pamiętnik statecznej panienki..?" hasło: jak nie stać się kobietą ( w męskim pojęciu tego słowa). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak brak faceta
chyba wpływa na ciebie negatywnie może kup sobie kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie, ni e wiem czy lepiej, ja odejdę a ty zostaniesz.. nie wstyd ci będzie się tu kręcić..? Chyba że zmienisz nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie nic na to
nie wskazuje wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie musze udowadniać. :) Niech to będzie moja, taka mała, tajemnica. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha ok to już rozumiem
kolejna frustratka i mitomanka na kafe Norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
"facetów ci u mnie dostatek" Z takimi poglądami/kompleksami obronnymi tylko faceci o psychice bluszcza będą się koło ciebie kręcili, nie licząc zboczeńców ale to inna kategoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyzej skocze ;) bo kto bedzie chcial pod innym nickiemmnie i tak rozpozna :D nie rozumiem czemu sie tak o mnie martwisz albo czemu mialbym nie byc pajacem, w koncu jestem facetem nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychikę bluszcza ma co drugi pan, co ja mówię: co pół pana:) Dlatego mam ich tak bardzo dość:) Nawet sumienie k przejawił skłonnosc do owijania się, co mnie z lekka zdziwiło.. ale w sumie już sie przyzwyczaiłam do tej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) owijanie sie to jest włąsnie to co zrobiłeś... najpierw kilka niepochlebnych postów.. potem nagłe kocham cię.. potem kwiat dla ukochanej.. teraz podejrzana postawa ugodowa... Czyżbyś nie wiedział z której strony mnie podejść..? :) Może po prostu stań twarzą w twarz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×