Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a tak z ciekawości.

Jak duże były wasze noworodki?

Polecane posty

Gość miecika
4200 i 59 cm...chcialam naturalnie, ale mala nie chciala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malta31
córa 4000kg i 58 cm zmuszona rodzic niestety sn :( córa podduszona i pierwsze tygodnie życia w szpitalu na litewskiej - trauma... taka rodzinna "tradycja" a warunki u dołu nie najlepsze... na wczoraj termin drugiego porodu, od pierwszego usg chłopak ponad przeciętną (z taką wagą podobno zdarza sie 1% dzieci) a mimo to lekarz nadal nie zdecydował o cc - .........panika mnie ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malta31
miałaś to szczęście... gratuluje... ja już nie wiem jak mam rozmawiać z lekarzami zeby chcieli mnie wysłuchac, zrozumieć i nie zbagatelizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją córkę ponad 4 kg urodziłam bez większego trudu tak naprawdę, waga ma niewielkie znaczenie, większe ma obwód głowy, są grubaśne noworodnki z małą główką i chude z dużą głową. Ale głowa ma największy obwód, i jak ona przejdzie, to reszta już pestka :D Moja była gruba z dużą głową a dodatkowo przy tej głowie miała rączkę :D Ale szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malta31
wiem ze nie o wage tu chodzi córcia miał 36 cm obwód główki, urodziłam po prawie 24 h, mała zatrzymała sie w kanale rodnym, podniosła sie panika na cały oddział, lekarz sie na mnie darł, przeklinał i "groził" kleszczami, a wcześniej byłam mierzona kilkakrotnie aż wreszcie położna po zbadaniu mnie przy rozwarciu (nie pamiętam jakim) stwierdziła ze córcia wazy conajwyżej 3300 i dam rade... na drugą dobe po urodzeniu widziałam jak mała odjeżdza w specjalnym inkubatorze do sz.na litewskiej :( nikomu tego nie życze synuś którego sie spodziewamy miał ponad 36 cm obwód głowki trzy tygodnie temu i... ten wymiar nie mieści sie już w skali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malta u mnie tez tak bylo...mialam juz duze rozwarcie 8 cm...ale widocznie za male jak na glowke mojej corki ..mala miala 37 cm..i niezbenda byla cesarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malta31 nie stresuj sie ..bedzie dobrze...ja urodzilam ponad 2 tyg. po terminie i dziecko mialo wazyc prawie 5 kg....wiec wyobraz sobie..jaki mnie stres zlapal....na szczescie skonczylo sie na 4,250kg....bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malta31
dzięki za wsparcie... stres jest nie do opisania :( choc bardzo sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
2600 kg. 49 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka: 4700; 60cm Synowie (bliźnięta) jeden: 3kg drugi 3150 :):):) Oba porody CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenena
1. 4100g, SN (17 godzin :O ) 2. 4360g, SN (ekspresowo; dobrze, że zdążyłam do szpitala ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia 4560g, dł 61 cm, poród SN nawet nie było tak żle. Aczkolwiek krocze długo się goiło. USG w szpitalu przed porodem wskazało 3700 g, ta waga była zaskoczeniem dla wszystkich, dla mnie szczególnie. Rodziłam 6h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatecznie CC (ale najpierw 4 godz. bóli). 4000g i 59cm - synek Konradek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka 3500 g 55 cm poród siłami natury 7 godzin, potem dziecko się zaklinowało i ekspresowan cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tak na prawdę nie może przewidzieć przebiegu porodu. U mnie wszystko było super, lekarze mówili, że szeroka miednica to dziecko "samo wypadnie", a do tego synek miał obwód głowy tylko 34cm. I co mi po tych biodrach jeśli kanał rodny bardzo wąski. Na moje "szczęście" łożysko zaczęło się odklejać i szybko zrobili cięcie, bo inaczej męczyłabym się jeszcze 2 dni (po 4 godzinach był dopiero niecały centymetr). Ale dało radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy syn 3200g dł. 54, obw. główki 35; Drugi (świeżak 16 dniowy) 2550g, dł 52, obw. główki 32; Obydwaj przez CC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvhy44
przy mnie na sali lezala kobitka 5700 syn - silami natury .lekarz debil ,poszyta od pepka kurcze caly brzuch jedna rana ,ja jej synka karmilam bo ona po porodzie wykonczona byla a te debile zaraz jej dziecko dali masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - 4120, 56 cm, poród 32 godziny Zosia 3350, 54 cm, poród 15 godzin Oba siłami natury. Mam nadzieję, ze trzeci będzie krótszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia idealna
Syn 4100 g/60 cm dług.Siłami natyry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
pierwszy syn - 3900 56cm SN drugi syn - 4200 28 cm SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupuppupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×