Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wątpiąca_01

co o tym sądzicie??

Polecane posty

Otóż... postanowiłam sprawdzić wierność swojego narzeczonego. Do tego czasu nie miałam z tym problemów, bo miałam do niego zaufanie, jednak cóż... chyba każda z nas miewa czasem wątpliwości. Zaplanowałam, że na mojej generacji stworzę wyimaginowany profil blond piękności i się do niego odezwę. Już po fakcie wymyślenia intrygi zobaczyłam, że na liście jego znajomych GG jest dziewczyna, której nie znam. Uprzedzę ciekawskich, nie zaglądałam po kryjomu w jego gg. Jednak, gdy on zamyka system a jego nr gg jest w tym czasie aktywny, to automatyczne po starcie wyskakuje jego gg. I przy zmianie użytkownika, muszę otworzyć jego okno dialogowe. Wracając do tematu, jak sobie wymyśliłam, tak też uczyniłam. I nie wiem, czy na swoje szczęście czy nieszczęście wpadł w sidła mojej intrygi. Teraz się zastanawiam czy ciągnąc to dalej. Co o tym myślicie? Z jednej strony chciałabym zobaczyć do czego się posunie w rozmowie z obcą kobietą? Z drugiej nie chę postępować jak lis, bo jednoznacznie to świadczy o stracie zaufania do niego (a to już nie wróży dobrze). No i dodam, może zabrzmi to śmiesznie, ale nie lubię takich pokrętnych podchodów. Doradzcie Może wasz punkt widzenia rozjaśni mi trochę spojrzenie na tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie chcę Cię martwić ale z tego może nic dobrego nie wyniknąć... stare przysłowie mówi kto mniej wie ten lepiej śpi... powiem Ci na moim przykładzie -weszłam na czat i rozmawiałam z kimś bardzo dla mnie ważnym parę razy oczywiście jako obca panna. kuźwa jaka byłam na niego zła ,że jest d;la kogoś miły ,że z kimś obcym żartuje jak kiedyś ze mną... jeśli Twój od razu utnie to super! ale jak połknie haczyk będzie Ci źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jaka byłam na niego zła ,że jest d;la kogoś miły ,że z kimś obcym żartuje jak kiedyś ze mną\" supet :O to znaczy, że już w związku nie może się biedak do nikogo odezwać \"jest dziewczyna, której nie znam.\" a ciekawe ile w twoim jest facetów :O \"ieszczęście wpadł w sidła mojej intrygi.\" wielkie sidła :O kontynuował gadkę z kimś przez net? czyli co, jak jest w związku to powinien nie odzywać się/odpowiadać żadnej innej kobiecie :O chyba nie chciał się z ta \"blond pięknością\" umawiać na szybki sex :O bo nie napisałaś :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko -ja wygrałem co się pieklisz ;-) ja byłam zła o identyczne gadki słowo w słowo kapujesz,taki wyuczony tekst ,który ja kupiłam... więc już z nim nie gadałam jako obca ,co się smucić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlowa perla
czego oczy nie widza tego sercu nie zal :O niestety to zwykle w przypadku zwiazkow sie sprawdza, ja mojego tez pare razy sprawdzalam w ten sposob ale na jego szczescie w ogole nie odpisal i powiem szczerze, ze ufam mu bardziej dzieki temu, ale wystarczyloby ze odpisze to pewnie ciagle mialabym wizje, ze zagaduje sobie do obcych panienek i moze z nimi flirtuje :O jesli ty juz tak zrobilas a on odpisal, to pociagnij to dalej, ale moze to sie zle skonczyc dla twojego zdrowia psychicznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a ja wygrałem życie On dokładnie znam całą moja listę znajomych z gg i wie, kto jest kim. Nigdy przed nim tego nie ukrywałam i nie zamierzam się kryć ze swoimi znajomymi. Co do drugiej sprawy... to odpowiedz nie jest taka prosta. Proponował spotkanie na kawę, jak to określił \"po koleżeńsku\" No i właśnie tym mnie zdołował. Do tej pory wydawało mi się, że go znam, a tu patrz, próbuje się umówić na kawę z laską, która zna od 15 minut? I masz rację, to nie on wpadł w sidła mojej intrygi. Lecz przewrotnie ja w nie wpadłam. Co do efektu rozmowy, to została niedokończona bo musiał iść do pracy. Nie widział się również jeszcze ze mną, więc zobaczę czy wspomni mi coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Posunie się do rozmowy z obcą kobietą, nosz qrwa :D Co więcej następnego dnia ośmieli się SPOJRZEĆ na jakąś obca kobietę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co się pieklisz" nie piekle się :D tylko rozwala mnie taki poziom zazdrości o odezwanie się w necie... szczególnie bez podania kompromitujących tekstów a za sam kontakt z kimś "ja byłam zła o identyczne gadki słowo w słowo kapujesz" znaczy podrywał panny na czacie z poradnikiem w ręku? To raczej należało by mu współczuć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawości jedno pytanie :D nie stworzyłaś tego profilu piękności idealnie pod jego gust... jako chodzący ideał + gadka w oparciu o wiedzę o jego osobie? bo jak on by tak zrobił to kto wie, co ty byś zrobiła jak by się odezwał ideał z opisu który dodatkowo wie jak z tobą rozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie jest profil idealny dla niego. Prawdę mówiąc umieściłam tam zdjęcie osoby, która jest zupełnie moim przeciwieństwem (jeśli chodzi o typ urody) teraz sama nie wiem, jeśli odpuści to będę się cieszyć. Jeśli zaś sam wyjdzie z jakąś propozycją, to cóż... chyba lepiej wiedzieć przed ślubem, że luby ma skłonności do skoków w bok. I zakończyć farsę, zanim zamieniłaby się w tragedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągnij to i umów się z nim
jako ona. :D Będzie miał facet porażkę. Ciekawe jak zareaguje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zerwie z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjscie
bez przesady, nie róbcie sobie z autorki jaj. Każda kobieta ma czasem wrażenie, że facet nie mówi jej wszystkiego. Ale bądźmy szczerzy panie nie pozostają dłużne. Nie ma co ukrywać, że zdrad nie ma, bo były, są i będą. I należy mieć tego świadomość. Powiem jak ja traktuję związek i miłość między dwojgiem ludzi. Może nie jest to romantyczna wizja, prosto z jakiegoś romansidła. To ciężka praca nad sobą, kompromisy, ale przede wszystkim to świadomy wybór, że właśnie z tą osobą chcemy być (ignorując zachęty i zaloty inny). Cóż, możesz to ciągnąć dalej i się przekonasz jak on podchodzi do waszego związku. W końcu to tylko profil nieistniejącej osoby, więc zawsze można go wykasować (bez szkody dla was dwojga). Możesz to skończyć teraz i zachodzić w głowę jakby to się rozwinęło. Wybór należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×