Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego12345

co ja robie źle

Polecane posty

Gość dlaczego12345

dlaczego znowu mi nie wyszło mialam męza ale się rozwiedliśmy poznałam fajnego faceta wczoraj poprosił mnie o numer tel potem dzwonił gadał ze się umówimy może na niedziele dziś napisalam mu sms co slychać zadzwonił mówil ze może sie dziś spotkamy jak wyjdzie wczesniej z pracy ze zadzwoni ale juzę nie odezwał a wiem ze skończył wczwsniej a wczoraj był na imprezie czemu poznakje takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego12345
tzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie.....Przemysl dokladnie czy wina tkwi w tobie czy w nich...Przeanalizuj swoje zachowanie...Jesli w tobie -zmien sie jesli w nich-spokojnie czekaj...na pewno kogos poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego12345
ale co mam zmienić to znaczy ze on juz nie zadzwoni prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana!ale nie pytaj nas co masz zmienic...my cie nie znamy.Przeanalizuj swoje zachowanie i zobacz gdzie popelniasz bledy.Moze jestes zbyt zaborcza a moze wrecz przeciwnie nieangazujesz sie.moze robisz cos czego twoi partnerzy nie lubia nie akceptuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wczoraj był na imprezie
to teraz pewnie leczy się i na nic nie ma siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznajesz nowego faceta a w zasadzie wiesz o nim tyle co dobry szpieg..........to poczatek znajomosci a ty już dowiadujesz się pokątnie, że wczesnie konczył prace- równie dobrze mógł mieć 1000 innych rzeczy do załatwienia- takie bluszcze wyczuwa się z daleka- nikt nie lubi byc pilnowany minuta po minucie- zwłaszcza na poczatku znajomości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego12345
ale ja miałam nadzieje ze z tego coś wyjdzie cze się zobaczymy ale on nie dzwoni a mnie jest tak bardzo żle nie moge sobie z tym poradzić co moge robić źle jak tylko kilka razy ze sobą gadaliśmy a on teraz pewnie jest z jakąś panną a do mnie nie zadzwonił nie jestem zaborcza trochę już przeszłam więc wiem ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie żyj spotkałas faceta pare razy a zachowujesz sie jak zazdrosna żonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego uwazasz,że to Ty źle postępujesz ?.Trafiłaś na niewłasciwych, ale niebawem i do Ciebie maleńka usmiechnie się szczescie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego 12345
nie ja nie wiem co będzie czy jutro zadzwoni czy się umówi jakoś tak dziwnie mógłby przynajmniej potwierdzić ze to spodkanie na jutro jest aktualne a on milczy nie jestem zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Wyluzuj. Faceci są myśliwymi i lubią polowac na króliczka, który ucieka. Machnij ogonkiem i w nogi! Jak się będziesz narzucac lub dasz łatwo upolowac-przegrałaś! A teraz się nie martw bo na jednym facecie świat się nie kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego12345
ale ja się mu nie narzucam napisalam tylko sms sam dzwonil i chcial mój numer i się chciał umówić mowił ze jutro się zobaczymy albo dziś ze zadzwoni pogadamyn i NICCCCCCCCCCCCCCCCCC a ja nie wiem dlaczego i szlak mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego12345
napiszcie coś tak mi żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem....
a dlaczego rozwiodłas sie z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego12345
bo wybrał inną zdradzał mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola z mlekiem
Błagam cie kobieto, używaj znaków przestankowych. Jakichś kropek, przecinków, myśliników. Zaczynaj zdanie z dużej litery. Czy to tak wiele. Przez to jak chaotycznie i bezładnie piszesz ,można wnioskować,że taka sama jesteś w życiu, a tego nikt nie lubi. Sama lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×