Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polaola

archiwum krucjaty - autor retro

Polecane posty

olka, pociąg tez był dobry. Może warto upamiętnić topik w którym dostałam na odlew w twarz od Komika?:) tylko nieśmiała sugestia:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku ... moje archiwum jeszcze istnieje....:) jestem poniekad wzruszona... Nobla kafeternianego dedykuję wszystkim panom którzy zainspirowali mnie do stworzenia wszystkich topików... for you all... suckers!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola:) miałaś rację:) jak teraz czytam niektóre topiki to rycze ze smiechu....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co jest najfajniejsze..? czytac raz jeszcze to co napisały osoby których nicki nic mi jeszcze wtedy nie mówiły, a dziś mam do tych osób osobisty i emocjonalny stosunek... swietne to jest:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze dodatkowo wiele rzeczy widze pierwszy raz na oczy plus te, które już czytałam również wydają się często nowe, właśnie ze względu na to, ze dopiero teraz kojarzę autora posta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dokładnie... włąsnie to chciałam powiedzieć... wiele rzeczy jakby się widziało po raz pierwszy w życiu... Nawet to co ja pisałam mnie czasem zaskakuje....:)) dziekuję ci, dzięki tobie te fajne wrażenia.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ;-) w dodatku dzięki takiej działalnosci załapałam się do czołówki wrednych statystyk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×