Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Minkaaa

Praca w PRETTY GIRL

Polecane posty

Gość Minkaaa

ktos pracowal ? slyszalam rozne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
W ubiegłym roku złożyłam swoje cv do tego sklepu.Następnego dnia poproszono mnie o przyjście na jakieś dwie godziny po to aby mogły sprawdzić jak pracujea i tak nikt później nie zadzwonił jak ,,wypadłam'' i czy będę zatrudniona. Znalazłam pracę w innym sklepie a ogłoszenie wisiało jeszcze przez następne 2 miesiące. Mowa o Pretty Girl w Zabrzu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaaa
No wlasnie,non stop jakies ogloszenia tam widze.Boje zeby rotacja nie byla za czesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Daj sobie lepiej spokój z tym sklepem, niech naiwne laski tam sobie pracują. W ogóle to laski które tam pracują też są beznadziejne, całe 12 godzin leci muza a one bujają się jak pier.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wam mam takie pytanie.... Właśnie zostałąm zaproszona na 3h do sklepu Pretty Girl i nie wiem co mnie czeka :/ ... może ktoś napisać jak to jest ?! Wiem, że u nich przechodzi się dwie rekrutacje w formie właśnie w jeden dzień na 3h, a później 2 dni praca w jednym sklepie i następne 2 dni w innym sklepie i wtedy podejmują decyzje (menadżer). Proszę piszcie coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***JA***
hmm.... ja też jestem ciekawa jak tam jest w Pretty Gerl ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa jasia, nie zgadzajcie sie na zadne dni ani godziny probne, oni maja darmowa sile roboczą, mowia ze zadzwonia a nie dzwonia do nikogo, tylko zapraszaja nastepnych naiwnych by im za darmo stali i robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** Ciekawa ***
Czeko* a co miałaś od nich zaproszenie na rozmowę? Dla mnie powiedzieli że te 4 dni to są odpłatne. Hmm... więc nie wiem co teraz myśleć :/. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dzisiaj byłam w Pretty Girl i powiedzieli, że potrzebują kogoś na 2,3 tygodnie bo któryś z pracowników wyjechał na urlop. Kierownik sklepu kazał mi przyjść jutro na całą zmianę. Z marszu poproszę o umowę zlecenie na cały dzień bądź też od razu umowę na całe trzy tygodnie. Zobaczymy co będzie...Miejmy nadzieję, że sklep sklepowi nie równy i trafi się kierownik naprawdę odpowiedzialny i uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam pracę w tej firmie,bardzo dobrze mi się pracowało.Niesety zamknęli nasz salon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falka4
Jakby ktoś szukał pracy, to niech poczyta jak traktują pracowników, bo tu to mało. Na przykład na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,47448 jest masa negatywów ;/ ja nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na dniu próbnym dostaje się ubranie- strój firmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty UBRANIA FIRMOWE (zazwyczaj tylko bluzki ) dostajesz po okresie próbnym i to nie zawsze .... ale nie polecam tam pracy , nie szanują pracownika i wyzysk straszny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam !!! zwłaszcza w Wola Parku w Warszawie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×