Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek1982

ona tez jest sliczna

Polecane posty

nie dla psa kiełlbasa to popierwsze po drugie waze 48 kg wiec "pasztetet " napewno nie jestem i w przeciwienstwie do Ciebie moj swiat niekonczy sie na panienkach z internetu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna ---> jestem chyba jedną z większych przeciwniczek anoreksji i sto razy bardziej wolałabym mieć za dużo kg niż anoreksję, mówię tylko, że moja znojoma też tak wygląda, a anoreksji nie ma, tylko taką budowę - od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego ryja pokazuje kobietom ktore na to zasluguja a ty jestes dla mnie zerem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotyczne poglady to maja chorzy psychicznie ktorzy lansuja grube tzw "puszyste"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma czy nie ma, wygląda jak 12letni chłopiec :classic_cool: poszukaj sobie blogóe porcelanowych motyli - tam jest masa podobnych zdjęć, a nie się na kafe nudzisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po co takie tematy...
skoro to sa dziewczyny w twoim typie to sobie poszukaj takiej a nie zakladaj takich tematow. no chyba ze nie masz szans u takich lasek i dlatego piszesz na forum, jakbys mial szanse zdobyc taka panne to bys nie musial zakladac takich tematow. ale fakt pomarzyc zawsze mozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadajcie pajace
Jestem gruba.I co z tego. Mam wszystkich cieniasów w moim okrągłym tyłeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki2008
Jest troche nieproporcjonalnie zbudowana ale sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woobodoobu
Bez urazy, ale ta dziewczyna wyglada O-HY-DNIE :o Jestes kolego cieżko zboczony. Bardzo cieżko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
azjatka mniam, mniam, ale tak pierwsza to przesadziła z tym odchudzaniem. twarz bardzo ładna, ale ciało to bój się boga. na pewno lepsza jest lekka nadwaga i trochę brzuszka niż taka anoreksja. i ze względów estetycznych i zdrowotnych. ja tam nie chcę nikogo przesadnie krytykować, zwłaszcza że temat to nie żarty ale jak komuś się coś takiego podoba to winien się udać do specjalisty od głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×