Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Antoinette

Dwóch i pół - mój ulubiony serial ostatnio

Polecane posty

Gość u mnie w domu też za tym
serialem przepadają, a mnie drażni jak mało który :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka j oo
świetny, w tej chwili z komediowych najlepszy. zwłaszcza ten grubasek - syn tego fajtłapy - normalnie wymiata ale i reszta, np ta gruba gosposia, SUPER 5+++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marguerite
A ja nie mogę jak obserwuję Charliego - mój starszy brat jest identyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
lubie go prawie tak samo jak ''przyjaciol'' super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ce plus l
charlie jest super i nawet przystojny, zawsze mi się śmiać chce jak go widzę, nawet jak nie robi ani nie mówi nic śmiesznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scout Finch
A ostatnio w jednym odcinku był Enrique. Widziałyście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,ja widzialam,mowil z hiszpanskim akcentem,przynajmniej staral sie,choc ciezko mu to przychodzilo:)W koncu wychowywal sie w Stanach..Ale odcinek byl super!Zreszta w ogole serial jest pierwsza klasa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajowy serial. Mieszkam w Irlandii i tu mielismy juz 5 sezonow. Goraco Polecam. Moj ulubiony odcinek to ten, gdzie maly grubasek ma problemy z trawieniem... a wszyscy mysla ze to problemy z dojrzewaniem ;-) Sprawa rozwiazuje sie po podaniu malemu soku sliwkowego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam poszukuję
napisów do 5 sezonu tego serialu, bardzo proszę o informację tutaj lub na maila luelle22@gmail.com, z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię ten serial, ale tylko do momentu, w którym gra Charlie. Bez Charliego jest już znacznie gorzej. Rozumiem, że szkoda im było zakończyć coś co przynosi zyski, ale z Ashtonem to już nie to samo. Charlie jest znacznie bardziej charyzmatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to prawda jest..chociaż nie potrzebnie tutaj pisałeś bo ja jestem dopiero na 2 sezonie i takich szczegółów dalszych nie muszę nawet poznawać. Przede wszystkim dowiedziałem się o tym serialu na comedy central. Bardzo dużo odcinków tam było i mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×