Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE

KTO SIĘ PRZYŁĄCZY???????? 10 DNI I PARE KILO MNIEJ!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość anna mmm
Czesc Dziewczny! Przyłączę się do Was, ale od poneidziałku , bo zaraz wyjeżdząm na weekend i nie sądzę, zebym ze znjomymi mogła pić kefir :D Autorko- skąd ta dieta i ma jakąś nazwę ? 3mam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
mi idzie niezle:) witam nowe laski:) teraz popijam kefir, potem wychodze ze znajomymi wiec pewie bedzie kawa (czarna:D) i wroce po 18 wiec to na tyle by bylo;)) a nazwa diety to dieta 10dniowa i juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
Cześć Wszystkim :) Fajnie że nas coraz wiecej. Nie wiem jak sie ta dieta nazywa, znalazłam ją w jakimś temacie tutaj i zainteresowała mnie bardzo :) Monik123 stosowało tą diete i pisała ze jest obecnie 4 kg lżejsza - a to daje motywacje do działania :classic_cool: Ja dzis juz kończe drugi dzien - i wszystko było by fajnie gdyby nie uparta rodzinka ktora próbowała dzis na żywca zmuszac mnie do kiełbaski z grila :(:( Stanowczo odmówiałam kilkanaście razy i nie było to łatwe:) ale mam ogromną satysfakcje z tego że jednak sie nie skusiłam. Nawet jesli owa dieta byłaby nieskuteczna to i tak miałabym się z czego cieszyc jesli dotrwałabym do końca. Nie chce zrzucic cholera wie ile kg bo w takie diety cud to ja nie wierze ale tak właśnie 4 - 5 kg by mnie satysfakcjonowało :) Dzis nadal waże tyle co wczoraj czyli 60 kg. Jak tylko moja waga ulegnie zmianie (mam nadzieje ) to odrazu napisze :) Śpijcie dobrze - Jutro do was napisze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
ja juz sie czuje szczuplejsza powiem szczerze i mam luzniejsze spodnie:D Jestem mega zmotywowana:D glodna wprawdzie ale juz niedaleko do rana i wtedy serek bialy mm a ten moge jesc w kolko:D :) powodzenia:) no i gratujuje! nie latwo odmowuc sobie grilla:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
od rana calkiem niezle mi idzie:) sam serek i czerwona herbatka i duuzo wody:) jestem zadowolona z siebie:) ale najbardziej boje sie tych jajek:D i czy myslicie ze zamiast miesa moge kefir lub warzywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja od jutra na kefirze:) tylko pod koniec tygodnia będę musiała zjeść symbolicznie kawałek tortu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
dlaczego boisz sie jajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
bo ich nie lubie:D:D i jak jej ich za duzo kto chce mi sie wymiotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
ja dzisiaj zaslablam i mama wmusila we mnie obiad...i mam dylemat czy kontynuowac ta diete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
troublemaker - napisz jak mozesz dolkadnie caly dzienny jadlspis, bo nie wiem czy ja dobrze rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
no caly dzien jadlam tylko bialy ser jak w tej diecie jest ppwiedziane. ale ok.14 zaslablam i matka akzala mi zjesc obiad, wszyscy nade mna stali no to zjadlam... ale poczulam sie sto razy lepiej po nim no i teraz juz sama nie weim czy wracac do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
nie stosuj takich diet. monotonia to jest nudna, a nuda zabija. najgorsza smierc to smierc z nudow;) a tak serio - diety jednostronne sa niebezpieczne dla zdrowia, mozna odchudzac sie z głową i byc zadowolonym z efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
no więc własnie tez do takiego wniosku dochodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Moze czas juz skorzystac z pomocy dietetyka..? nie zebym sie reklamowal... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
Cześć 🖐️ troublemaker - no wielka szkoda ze tak ta dieta na ciebie wpłyneła. Zdrowie jest najważniejsze wiec lepiej jak ją przerwiesz. Ja trzymam sie bardzo dobrze. Nie jestem ani słaba ani zmeczona i nic mnie nie boli. Czuję sie tak jak zawsze z tym że juz o 2 kg jestem lżejsza:) dziś zamiast serka wybrałam kefir bo jakoś nie moge jesc tego sera - wczoraj sie przemęczyłam ale dzis juz kiepsko. Wszystkim innym życzę powodzenia. Tylko pamietajcie że zdrowie najważniejsze wiec jak bedzie cos nie tak to przerwijcie tą diete. Bo nie ma po co się az tak narazac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
no ja przerwałam, było mi masakrycznie słabo na tej diecie... ale jem duoz warzyw, pije czerwona herbatke, skacze na skakance, duuuzo wody pije. no i stwierdzam ze wole czuc sie dobrze i miec ladna skore i wlosy zamiast wyniszczac to dieta. jasne ze bym chciala schudnac 5 kg w 10 dni:) ale nie czuje sie az na tyle gruba zeby robic to kosztem zdrowia:) jak ty robisz to dla przyjemnosci i czujesz sie dobrz to gratuluje i zycze sukcesow!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
a z pomocy dietetyka chetnie skorzystam:D! zwlaszcza ze za 2 miesiace wyjezdzam za granice na pare lat i nie wiem co robic zeby sie nie roztyc...jakies triki by sie mi przydaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
w takim razie zapraszam do siebie na konsultacje. mail jest przy nicku, a jesli reflektujesz na kontakt gg prosze oto nr: 8467264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
oo super:) odezwe sie w piatek bo dopiero wtedy bede miala dostep do neta na dluzej, dzieki i powodzenia 'hej dziewczyny ja tez chce' ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
troublemaker - Dzięki :D Wiesz ja też nie chce zrzucic zbędnych kg za wszelką cene i pewnie gdybym poczuła sie tak ja Ty to też natychmiast przerwalabym tą diete. Ale narazie nic zlego mi się nie dzieje. Nie jestem głodna ani słaba więc ciągnę to dalej. Chociaż przyznam ze już troszke mi się nudzi :D:D ale dzis juz 5 dzień i waga 57 kg :):) Najgorsze dla mnie to te jajka nie wiem jak można je zjesc tak same - co innego z majonezem :classic_cool: ale jakoś to przełkne. Rownież życze Ci poodzenia i wszystkim innym także 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
czesc nie wiem czy ktos tutaj jeszcze zaglada ale i tak napisze, tak wiec u mnie wszystko ok nadal trzymam sie tej diety i zauważyłam ze chudne. Nie duzo bo poki co 3,5 kg ale jednak to cos. Nadal z mną wszystko dobrze czuje sie ok, wiec moze przetrwam do końca tę diete. Dzis waga pokazuje 56,5 kg:):):) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! ja własnie mam za soba pierwszy dzien tej diety...tylko kefirek ale nie bylo zle:P jeszcze jeden dzionek i serek:) Maniammm...mam nadzieje, ze tym razem uda mi sie wytrwac bo zawsze w polowie przerywalam(słaba silna wola:P) Jesli zauwaze jeakies rezultaty to napewno Wam napisze...licze na strate okl. 6 kilo ale jak to wyjdzie w praktyce to sie jeszcze okaze:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×