Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE

KTO SIĘ PRZYŁĄCZY???????? 10 DNI I PARE KILO MNIEJ!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
no powodzenia życze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperados19
ile ego kefiru mozna wypic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperados19
znaczy chodzilo mi do ktorej godzinki;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
kurde źle mi wyskoczyło. Wszystkie te posiłki należy spozywac o zwykłych porach tak jak snioadanie obiad i kolacje ale nie pozniej niz 18 Porcje nie za duzo bo wiadomo ze w nadmiernych ilosciach wszystko szkodzi. Jak komus sie chce jesc to szybko pic wode i po strachu. Wody niegazowanej mozna pic tyle ile sie chce a nawet wtedy jak nie czuje sie pragnienia. Ja osobiscie polecam żywiec dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
w tej diecie przez pierwszy dni nie ma warzy i owocow...tylko kawa..albo kefir....co to za odchudzanie, to jest glowdowka...ktora wprawdzie doprowadzi do schudniecia...ale jak przestaniesz juz ja stosowac, to znowu kilosow przybedzie....lepiej nie jesc slodyczy i zmienic menu..na wiecej warzyw i owocow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
oj dziewczyny dziewczyny - ciekawa jestem ile z was tak na codzien zajada sie owocami i warzywami??? Wyraznie pisałam ze chce wyprobowac tą diete z czystej ciekawości. W diecie kwasniewskiego tez nie ma owocow a ludzie chydną i żyją. W wielu dietach pewnych rzeczy nie ma a to dlatego ze nalezy je potem samemu skutecznie i powoli wprowadzac. Co do jo -jo to smiac mi sie chce jak czytam po tej diecie jo jo murowane. DZIEWCZYNY JO JO JEST MUROWANE PO KAZDEJ DIECIE NIE TYLKO PO TEJ CZY PO INNEJ BEZ OWOCOW. jO JO to nic innego jak powrot do starych nawykow żywieniowych . Wiec kazdy bez wzgledu na diete jak bedzie sie odzerał to i tak przytyje od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
heeej:) u mnie narazie niezle:) pije sobie kefirki i wode mineralna i czuje sie ok:):) ja uwazam ze jojo unikniemy jesli bedziemy cwiczyly i np powtorzymy to 10 dni tyle ze np z normalnym obiadem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
FAJNIE ZE SOBIE RADZISZ OBY TAK DALEJ:) co do jo jo - to tak jak juz pisałam to efekto obżarstwa więc na dobrą sprawe bez względu na to jaką diete bysmy nie stosowały a po zakonczeniu obzerały sie nadal to i tak bysmy zgrubły. Wiesz myslałam zeby po tej diecie wprowadzac np to http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3549103 albo to http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3191001 i potem juz spokojnie zwiekszac kcl tak do 1500 co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 1500 kcal
???? na 1500 kcal to ja schudłam a nie normalnie jadlam. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
do 1500 - :) fajnie ze schudłaś. Wiesz mi chodzi o to zeby nie rzucac sie od razu na jedzenie cholera wie ile kcl i dlatego pomyslałam sobie ze w ten sposob bedziemy mogly spokojnie powoli wprowadzac coraz to wiekszą ilosc kcl.A po 1500 jesli potrzeba bedzie wiecej to wiecej np 2000 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
noo south b. jest calkiem fajna:) kiedys nawet chcialam na nia przejsc...:) a jak ty sie czujesz na kefirze:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
kefirek dobra sprawa - lubie bardzo wiec mi tam wszystko jedno. Gorzej tylko z tym ze mój synek co chwile biega i mamooo daj ciastko, daj chlebka i obiadek itd ale jakos wytrzymam. Pije tez czerwona herbatke i duzo wody. Glodna nie jestem wcale takze nie jest zle :):) to co uwazasz ze ta np s.b bedzie dobrym wyjsciem z tej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
no ja tez pije czerwona...z guarana takze mam duzo enegrii:) ja tez lubie kefir i ogolnie wszytkie produkty w tej diecie...z jajkami najgorzej ale ujdzie:) no, mysle ze SB bedzie dobrym wyjsciem:) widze ze dostalas odp na 2 topiku. 4 kg w 10 dni to neizly wynik dla kogos kto am malo do stracenia wiec mysle ze mi moze nawet z 6 pojdzie:D mi na bialku bardzo syzbko leci. 2 lata temu na bialkowej ( co prawda nie takiej drastycznej) schudlam 6 kg w 2 miesiace:) wiec mam za nas kciuki;P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
poradzimy sobie bedzie dobrze :) Ja nie wiem przy czym lepiej sie chudnie bo wiesz to mój pierwszy raz:D:D:D tak z ciekawosci czytałam o tej diecie i chce jej sprobowac tez zbyt wiele od niej nie wymagam, starczy mi jakies 4 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
noo, na bialku ogolne chudnie sie zajebiscie:D tylko witaminy 3ba lykac no i na to jojo uwazac:) mysle ze damy rade:D narazie jest ok ale zobaczymy jak to bedzie jak zaczna mi sie zajecia bo w domu latwiej, wiadomo;) ty latasz za synkiem wiec lykaj witaminy, jakis vigor czy cos bo zaczniesz tracic energie:) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
witaminki łykam cały czas :) trzymaj sie i napisz później co tam u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
hej:) no więc u mnie wszytko ok:) sam kefir dzisiaj byl i woda i czerwona i zielona herbata. powiem szczerze, że nawet glodu nie czuje chociaz troche mis labo jest ale lykam witaminki:D postaram sie wy3mac jak najdluzej:) pozatym mam jeszcze silownie 3 razy w tyg:) a ty sie 3masz;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
Super - jest ci slabo bo to pierwszy taki dzień i dlatego ale jutro juz bedzie lepiej, a na trzeci dzien głodu nie bedziesz prawie wcale czuła :) Ja sie trzymam najadłam sie jak nie wiem co - nie ma nic lepszego od trzech kefirków dziennie :classic_cool: Kolacje juz mam za sobą. Słuchaj co do siłowni to radziłabym nie przesadzac dlatego ze na takich dietach nie powinno sie ostro cwiczyc ze względu na małą ilosc dostarczonych kcl itd. Moze odpuść siłownie w tym tygodniu i pocwicz w domu nie za duzo co ? Mysle ze tak bedzie bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
no wiem, wlasnie taki mam zamiar:) pojde dopiero w przyszly pon ( to mi pomoze zapobiec jojo) kurcze z tego co pisza tu wszyscy to to joo mnie przeraza troche:D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka4ever.1989
Dziewczyny trzymam za Was kciuki!Dzielcie się sukcesami-moze też się przyłączę-uwielbiam nabiał w każdej postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
oo super:) dzieki:) no, nabial jest mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
kochane nie martwcie sie jo jo na zapas :) najpierw trzeba cos zrzucic zeby był efekt jo jo :):):) a tak powaznie troszke wiary w siebie i bedzie dobrze. Oczywiscie odpowiednie jedzenie itd a nie chipsy i inne pysznosci :) Kefir tez dobra sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
MILKA przyłącz sie od razu, nie odwlekaj tego co nieuniknione :P:P Wiesz najlepsza pierwsza myśl. Wbrew pozorom (dieta wyglada na głodówke ) ja np wcale nie jestem głodna. Miedzy kefirkiem pije herbatke czerwoną i zieloną i oczywiscie wode ng.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka4ever.1989
Ok laseczki-wchodzę w to :) Racja,najpierw efekt+duuuuża dawka wsparcia i unikniemy jo-jo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby Wam się dziewczynki udało, bo ja też za jakiś tydzień startuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0ona11111111111
dz9iś zjadłam budyń 100 kcal 3 kromki chleba z szynką z serem z dzemem - 500 kcal lodzik ;P - 110 skubaniec :P 300 kcal no i sałateczka - 200 kcal wiec w sumie nie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
rano mi se tak krecilo w glowie i chcialo wymiotowac ze zjadlam sobie musli z jogurtem i mi przeszlo. ale to chyba nie aki grzech, jogurt tez bialko:D no i znowu na samym kefirze jade:) powodzenia dzisiaj wszystkim, hej milka:):) fajnie ze nasze grono sie powieksza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
czesc Gwizdeczki :) A więc Milka Witamy i oczywiscie trzymamy kciuki 🖐️ Nie martwcie się juz tym JO JO :):):) Teraz tak - ja tą dietke dobrze znosze, nie czuje się źle i ogólnie jest wszystko dobrze :) Dziś sniadanko juz za mną. Narazie dobrze sobie radze. Trzymam za Was kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka4ever.1989
Oooo... Patrzę dzisiaj do lodówki i... wypili mi kefir !!! :( A dzisiaj święto,sklepy zamknięte qrcze... Więc przyłączę się jutro! A jak Wam idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×