Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka100

zwiazek ze starszym facetem

Polecane posty

Gość karolinka100

Zastanawiam sie czy zwiazek mlodej dziewczyny(19lat) z dojrzalym mezczyzna (36) jest w stanie przetrwac?? Jestesmy ze soba, dobrze sie rozumiemy. Jest on bardzo spokojnym,ztonowanym czlowiekiem bez zobowiazan (typu zona,dzieci). Chce sie dowiedziec co sadzicie o takich parach? Jakie sa wasze doswiadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen7777
FACET KTÓRY MA 36 LT I NIE MA ZOBOWIĄZAN TYPU ZONA JAK PISZESZ OD RAZU JET PODEJRZANY sama mam duzo dtarszego faceta...jestesmy ze soba długo i jest fajnie ale jest cos takiego jak róznica pokolen...więc jesli jeszcze nie jest za pózno....poszukaj sobie kogoś młodszego...chociaz trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Carmen, facet w wieku 36lat który nie ma zadbych zoobowiazan jest podejrzany.BYł chociaz w powaznym dlugim zwiazku? Co on robił przez ten czas.. Ja takich zwiazkow nie pochwalam , bo wiem z doswiadczenia ze predzej czy pozniej wychodza problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena224
Starsi faceci zawsze sa sexowniejsi od tych mlodych,sztucznych szaraczkow-niestety taka prawda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkursowy
facet po samotny po 30 na pewno ma zaburzenia emocjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka100
Tak byl w stalu zwiazkuprzez dluzszy okres czasu,ale nie wyszlo ona wyjechala do USA. On jest bardzo ale to bardzo niesmialym czlowiekiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana na zaboj zona
wiesz ma to zalezy od ludzi i czy facet chce cie tylko na sex czy na cos powaznego, ja mam 26 lat maz 42 jestemy po slubie 3 laya i jest cudownie!!! znamy sie lat 7 i za nic w zyciu nie zamienila bym go na innego faceta!!! ngdy nie widzialam kogos tak opiekunczego, milego,nie egoistycznego, dobrego w lozku, poprostu dopasowalismy sie i jestesmy szczeliwi... milosc nie zna wieku!!! miedzy nami jest przeciez 18 lat roznicy :) jak obie strony dbaja o zwiazek i sie kochaja to sa szczesliwe i tego ci zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka100
Dzieki! Szkoda tylko ze moja rodzina tak nie mysli...ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana na zaboj zona
moja tez nie myslala, jezu co ja z nimi przeszlam!!! awantury klutnie, wyzwiska ze ze starym dziadem... boze... ale wiesz jak zobaczyli i przeknali sie ze z nim jestem naprawde szczesliwa, ze jest powaznym facetem, ze caly czas mnie popycha do dzialamani i motywuje zaakceptowali go :) moj ojciec jak chcial go zabic o teraz sa nalepszymi kumplami od piwka :D pozatym narodowasc tez im sie nie podobala ... bo niby byla jugoslawia to straszne halo bylo... a teraz juz wszystko jest ok wystarczylo pol roku wnuki i zmienili zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka100
u mnie to jest tak ze jest on naszym sasiadem,mieszka kilka krokow.Moja babcia sie cieszy ze to on.Ale moja mama twierdzi ze jest za stary ze narobi dzieci itp...Normalnie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana na zaboj zona
narobi dzieci tyle ile wy bedziecie chcieli, parce ma ? jak ma to dobrze, jest w stanie rodzine utrzymac, jet dobtym czlowiekiem? kocha cie? czujesz ze to naprawde to? to lej na rodzicow wkoncu sie przywyczaja i dadza spokoj, ale musisz udowodnic ze on nie stanie ci na drodze w nauce, karierze i ze naprawde jestes szczesliwa... a to ile dzieci to naprawde zalezy od was nie od rodzicow :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka100
Prowadzi dzialalnos gospodarcza,wynajmuje pokoje.Pisze w maju mature, gdyz chce zrobic kurs.Wiec sie uczy. Jest cieplym, spokojnym, bardzo oddanym mezczyzna. Tak niewatpliwie dazy mnie uczuciem. Mam nadzieje ze mama kiedys to zrozumie, albo wczesniej rozwali to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana na zaboj zona
wiesz jak ma prace to dobrze, mature musi miec bezwzglednie a i popchaj go zeby jakies studia zaocznie zrobil... ty zreszta tez idz na studia wtedy rodzice sie odczepia... bo wydaje mi sie ze o to wyksztalcenie raczej chodzi i o nieprzyzwyczajenie do zadkich w naszym zacofanym kraju zwiazkow z duza roznica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka100
Tak glownie im o to chodzi ale ja caly czas mowie ze chce isc na studia, bo to wazne bez wyksztalcenia w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno. On takze planuje studium,wiec w moim odczuciu to juz cos zwlaszcza ze po wielu latach trudno wrocic do szkoly.Ale masz racje zacofanie jest ogromne,choc zyjemy w XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana na zaboj zona
wiesz wybij mu z glowy studuim, to jest jedno wielkie gowno, niec zrobi zaocznie cos, to mu sie bardziej przyda ... a koszty sa takie same... pozatym wiesz im wyzsze wyksztalcenie tym lepsze bedziecie miec zycie, roznie byc moze fakt, ale wyksztalcenie duzo daje mimo wszystko... moj maz strasznie wydziwial, wogole to warunkiem slubu bylo to ze skoncze studia i znajde parce!!! jest ambitny i za siebie i za mnie... ale dobrze , studia skonczylam, prace tez mam :D ale jednak po drodze przydazyla nam sie drobna wpadka :) i dobrze :)jakos dalam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka100
Tylko jak mu to wybic z glowy...? Sama takze uwazam ze zaocznie studia bylyby duzo lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana na zaboj zona
przedstaw mu argumenty: ta sama kasa lepszy papier rodzice zadowoleni, bedzie mail plusa i beda go bardziej szanowac ty chcesz miec dobrze wyksztalconego faceta i najwazniejsze, jak cie kocha to poslucha :> Porozmawiaj, uswiadom mu co lepsze, i bedzie dobrze... bo jezeli to rodzicom twoim nie pasuje tylko (wyksztalcenie) to musi to zmienic, nie musicie przeciez zrywac ani przestawac sie spotykac, mozna sie uczyc racowac i kochac... milony ludzi tak zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka100
Ja chcialabym dostac sie na dzienne studia i wtedy bylby problem...rozdzielilaby nas odleglosc..... I niewiem co robic....... Moze masz jeszcze jedna jakas rade...? Sorki ze cie tak mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana na zaboj zona
spoko, wiesz ja tez mialam problem wielki, dla mojegomeza rzucialm studia w polsce , przez rok siedzialam i rylam zeby dostac sie na studia we francji bo obydwoje mieszkamy pod pryzem... rok w plecy przez to... i tez bylo roznie tez bylismy daleko, byl czas gdzie musialam wyjechac na 5 mieiscy na sstaz na studiach, byly dlugie rozlaki... on biedny w kazdy weekend przylatywal do Londynu bo tma mialam staz... jesli to prawdziwa milosc to i przetrwa rozlake... aa on niech sie zpisze na zaoczne tam gdzie bedziesz studiowac i po klopocie :) bedziecie sie czesto widywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana na zaboj zona
wiesz mnie nieraz dzielilo z nim 200 km czy w polce wy w anglii czy w czarnogorze(bo tam bylam z dieckiem 3 miesaice u tesciow bez niego bo musial pracowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka100
Postaram sie go przekonac... Dziekuje ze poswiecilas mi swoj cenny czas.Ja juz ide spac!! Dobranoc moze jeszcze kiedys porazmawiamy. A jesli nie to zycze Ci szczescia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
do zakochana na zaboj zona....nie wiem, czy ja nie potrafie liczyc ale jezeli piszesz, ze ty masz 26 on 42 to to 18 lat ronicy za cholere ni chce wyjsc..tylko 16:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraa
czasem w pośpiechu wymyślone historie nie dają czasu na dokładność w pośpiechu wykonywanych obliczeń :o Co nie zmienia faktu, że 'zakochana' jest bardzo pomocna w swojej roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez byłam w takim zwiazku, ja miałam 18 a on 35 . taka miłosc moze byc naprawde udana o ale tylko jezeli 2 ludzi nie ma przed soba tajemnic, potrafi sobie zaufac i nie przejmowac sie opninami "zyczliwych osob" . U nas to niestety nie wyszło, on dopiero po poł roku przyznał mi sie ze ma corke i jest 11 lat po rozwodzie... i nawet byłabym to w stanie przełknac bo corka mieszka z matka w niemczech ale koles w bardzo dziwny sposob mnie o tym poinformował ... na gg o_O zaczelismy sie kłucic i wkoncu przestalimy sie do siebie odzywac. a miała byc taka piekna miłosc ... i była przez jakis czas, on tez mowił ze kocha itp. Teraz mysle ze to jednak opinie osob 3 i ich wspaniałe rady przyniosły taki skutek. taki zwazek jest w stanie przetrwac TYLKO wtedy, kiedy przetrwacie "zyczliwe" rady i wscipskie komentarze. zycze szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaaaaaaaaaaaa
a ja sie martwilam o swoj zwiazek. mam 18 lat a moj facet 27 i na początku miałam obawy, ale obracaliśmy sie w tym samym towarzstwie i okazał się naprawdę super. Czasami trochę dziwnię się czuje,bo on normalnie pracuje,a ja chodzę jeszcze do szkoły i myślałam,że jego znajomi będą dziwinie na mnie patrzeć, jak na jakas gowniare,ale z tego co wiem to mu zazdroszczą młodszej dziewczzyny;) Troche mnie tylko martwi,że jak na swój wiek zachowuje sie raczej jak 19 latek,ale kochamgo nad zycie i kochałabym nawet gdyby miał lat 50;) No i dodam, że jak dotychczas przerazala mnie starość u jego boku bo jest te 8 lat starszy.. ale widze ze tutaj sa dziewczyny bedace w zwiazkach z większą roznicą wieku, i może się udać, więc już przestałam się martwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia169
A ja mam 21 o moj facet 46 i jest cuudo,kochamy sie bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratuluje :) ale spotykacie sie chyba czasami z jakimis wscipskimi domysłami czy pytaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia169
na poczatku bylo ciezko ,ale teraz jest ok-we wrzesniu przyjdzie na swiat nasz owoc milosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×